Wpis z mikrobloga

@MZ23: Jest dobry, Sousa nie jest jakimś ogórkiem żeby sobie tak o wyjął pierwszego lepszego młodziaka do kadry, tą akcją dziś pokazał że ma to coś
  • Odpowiedz
@MZ23 o talencie Kozłowskiego słyszałem już w klubie gdy miał on 13 lat. Fizycznie i technicznie wtedy przerastał swoich rówieśników, diament jaki trafia się rzadko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MZ23: kurna, z tym Piątkiem to mi się nie chce wierzyć, że gościu był takim pro grajkiem tylko przez jeden sezon. Jak dla mnie to trochę sodówa mu pewnie uderzyła i się ożenił (xd) ale wierzę, że wruci. Tylko musiałby tą chędożoną Herthe opuścić, bo tam czeka go tylko dalszy regres.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ciamon Chyba zależy co się ma w głowie. Wydaję mi się że Lewy jest uparty dążył do celu i nie odbiło mu po pierwszych dużych pieniądzach.
  • Odpowiedz
@krL1312: Da się jeszcze głębiej do dupy wejść temu nieudacznikowi z Portugalii niż ty?
Przecież Kozłowski byłby powoływany przez każdego selekcjonera, a wy robicie z niego Boga trenerki i scoutingu xDDDDD
  • Odpowiedz
@krL1312: Tak. Kozłowskiego wypatrzył sobie Sousa na wakacjach w Porto. Nie ośmieszaj się. Za Brzęczka to on dopiero raczkował w piłce. W sumie mógłbyś zapytać czego go Benhauer nie powoływał...
  • Odpowiedz
@krL1312: W ogóle myślenie, że Sousa sam go zauważył. Normalnie geniusz. Szkoda, że ten splendor nie spływa na tych, którzy rzeczywiście go odkryli i wróżyli mu wielką karierę.
Poza tym Brzęczek potrafi punktować w meczach reprezentacji czego nie potrafi piękny Paolo.
  • Odpowiedz