Wpis z mikrobloga

Wrzucam podsumowanie budowy mojej zabawki. Rama i koła z Chin. Reszta aliexpress, olx lub polskie sklepy. Wszystkie części nowe. Kontakt z Chińczykiem po angielsku bardzo dobry i szybki. Pierwsza wiadomość wysłana 28.06.2020. 20.07.2020 zdecydowałem się i wysłałem zamówienie. 21.07.2020 wysłałem przelew przez Revolut, doszedł dzień później. 4.08.2020 przesyłka wysłana (2 oddzielne paczki i numery do śledzenia). 22.09 2020 paczka u mnie. Doszła kurierem przez Niemcy - brak dodatkowych opłat.
Początkowo zakładałem niższą kwotę, jednak potem bardziej zależało mi na wyglądzie i wadze. Jak narazie mam przejechane 7k km, niewielka część na trenażerze i po szutrach. Zero jakichkolwiek problemów, chociaż jest trochę niewielkich odprysków i pohatarowana okolica suportu od łańcucha. W paru miejscach rama oklejona najtańszą folią, działa.
To mój czwarty rower z barankiem. Jeździ się super wygodnie, nawet na oponach 25mm. Wcześniej jeździłem na GP5000, które miały 30mm i jakiejś zmiany w komforcie nie odczuwam.
Wiem, że mogłem kupić tribana i wrzucić stożki 80mm i byłoby taniej i szybciej. I że waga też nie ma znaczenia. I w ogóle taki sprzęt dla amatora to wyrzucanie hajsu.
Poniżej link do galerii i paru zdjęć, w komentarzu podsumowanie wagi i cen.
https://photos.app.goo.gl/58XRJq4DM1jJ1Gr1A
#rower #szosa
parowczankreatyny - Wrzucam podsumowanie budowy mojej zabawki. Rama i koła z Chin. Re...

źródło: comment_1627226554dejR1fnrlFenQehEMfts3U.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@parowczankreatyny:
Domyślam się że chodzi o to że niema naukowych dowodów które by wskazywały na przewagę owalnych blatów.
Nie żebym się czepiał, kto co lubi to jego sprawa. Tylko tak piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też mam rower z Chin na 105
  • Odpowiedz
Domyślam się że chodzi o to że niema naukowych dowodów które by wskazywały na przewagę owalnych blatów.


@i-marszi: Są, niedawno wrzucałem o tym film od króla rowerów.
  • Odpowiedz