Wpis z mikrobloga

@ZajebbcieTrudnyNick: bez zmian, wszyscy dalej narzekają na stawki, zaraz wracają do Polski, pracodawcy to złodzieje a w sklepach z tygodnia na tydzień ceny co raz wyższe aczkolwiek nie gorzej niż w Polsce. Co do Anglików, każdego dnia rozmawiam z kilkoma i 99% uważa Brexit za jakiś "glitch", nikt im nie powiedział że w Londynie nie będą stały pociągi do Europy Wschodniej, Pakistanu, Indii i Afganistanu gotowe do deportacji już dzień
  • Odpowiedz
@emissary:
The ONS says a rise in students from China and India has driven this.

No tak, dzieciaki które stać na 50-120k funtów za studia przyjeżdżają.

Wiadomo, że jestem przeciwko gangom z Somalii itd, ale #!$%@? już nie bądźmy takimi rasistami, że jak ktoś jedzie na dobry uniwerek brytyjski i płaci w #!$%@? czesnego to
  • Odpowiedz
@italian15 To jeszcze odczytaj ilu z tych studentów rzeczywiście studiuje i ilu setek tysięcy przyjezdnych HMRC nie jest w stanie się doliczyć bo gdzieś znikneli ;)
A na łodziach to ostatnio tysiącami tygodniowo przypływają a nie rocznie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0liii: no ja #!$%@?łem z UK do DE po brexicie i nie narzekam, zarobki podobne o ile nie wyższe w Niemczech a mieszkania tańsze, do tego jestem z Lubuskiego więc mam teraz 4,5h autem żeby rodzinę odwiedzić w weekend a nie branie urlopów i planowanie raz do roku
  • Odpowiedz