Wpis z mikrobloga

Drogi pamiętniku, podsumowanie #warszawskiewykopparty czas zacząć.

Przyniosłem 5 cebul, bo zostały mi akurat z jajecznicy którą sobie robiłem ( ##!$%@? ),

Pierwsze 3 poszły jako nagrody do zorganizowanej przeze mnie gry w Cards Against Humanity - do gry dołączyły nawet #rozowepaski i udało się zebrać ok. 15 osób, niestety w części osób moc przegrywu była wielka i mimo zachęt woleli stać po kątach zamiast grać z nami.

Tutaj korzystając z okazji gorąco pozdrawiam piękną brązowowłosą wykopowiczkę Olę z Gdańska w wieku 18 lat ( @Wrzoskoowna ), która wykorzystała swój powab, by ściągnąć innych graczów. CAH łączy ludzi, jednakoż po rozgrywce nie byli skorzy do rozmów, bo w klubie na dole było dość duszno.

Jako, że ostatnio mam słabą pamięć, postanowiłem zrobić zdjęcia tagów osób z którymi grałem - dzięki czemu, jak ktoś zauważył, mogłem na legalu zrobić zdjęcia cyckom użytkowniczek (niestety części tagów nie idzie rozczytać).

http://i.imgur.com/QDUlUao.jpg

Wraz z kilkoma osobami dokonaliśmy wpisu w wykopowym dzienniku


ps to prawda


- okazało się, że nie potrafię narysować lennyfejsa

Z innych ciekawostek @kamdz to nie kamdŻ przez ż, lecz kamdz przez dz; rozpoznałem też użytkowniczkę @patusia z poprzedniego wykop party, dostała ode mnie cebulę.

W konkursach organizowanych przez administrację wygrałem torbę, smycz przypinkę ze StarCrafta, długopis histmaga, zakładkę do książek (:D), call of duty modern warfare 2; grę dałem jakiemuś gościowi, który stał i płakał jak 12 latek "zamień się", w zamian za grę którą on wygrał - #polakcebulak nawet nie powiedział dziękuję; to co dosałem od niego rzuciłem w tłum. Podobnie jak i ostatnią cebulę, którą złapał jakiś #kuc który o dziwo wykazał się wysokim poziomem kultury osobistej, uśmiechnął się od ucha do ucha i zakrzyknął "dzięki". Pewnie to było jego pierwsze jedzenie w tym tygodniu, bo wyglądał jak chudy student.

https://i.imgur.com/4g9vgX2h.jpg

Była wtedy kolejna śmieszna akcja, stały jakieś trzy dziewczęta samotne i ładne, więc stwierdziłem, że trzeba podejść i porozmawiać, jednakoż moja teoria wielkiego podrywu (który nigdy nie działa), jest taka, że jak podjedzie 1 osobnik (=ja) do 3 bab, bo pewnie chce zagadać z jedną, to 2 inne będą niezadowolone i będą odciągać koleżankie bo jej się udało znaleźć sobie samca, a im NIE; kluczem do serca kobiety jest przekonanie jej koleżanek o własnej zajebistości - kobieta nie wie czego chce, ale z reguły chce tego, czego chcą jej koleżanki - choćby żeby zrobić im na złość; oczywiście nie wszystkie kobiet som takie, ale te w klubach zazwyczaj tak. Czyli w telegraficznym skrócie: potrzebowałem wingmanów, którzy gadaliby z innymi babami, co by były zadowolone, że mają #rwanie Niestety znalezienie wingmana na wykop party, to jak szukanie żony na roksa.pl. Jednakoż zgłosił się jakiś brodaty informatyk, który poszedł ze mno. Co prawda po około minucie uciekł, ale przynajmniej próbował.

Okazało się, że dziewczęta są studentkami anglistyki, co prawda nie byly zbyt skore do rozmów po angielsku, ale z tego co zrozumiałem były dopiero na 5 roku, więc jest pewnie jeszcze przyjdzie czas na naukę języka. Oczywiście teoria o niezadowolonych koleżankach się sprawdziła, na dodatek ku mej zgrozie zaczęło rozmawiać ze mną dziewczę o biołych włosach. A każdy przecież wie, że najpiękniejsze są długie i brązowe.

Administracja w postaci kolesia z paskiem na głowie poszła w kierunku "ambitnych" konkursów w stylu "wypij piwo jak najszybciej - za piwo zapłać sobie sam", co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem - wszyscy się rozeszli.

Wsiadłem w mietro i pojechałem do domu.

Ten cały pub zero nadaje sie całkiem nieźle na miejsce, gdzie można usiąść ze znajomymi i grać w gry na konsolach (jeśli ktoś lubi taką formę rozrywki); ale na wykop party raczej średnio.

Tutaj chciałbym pozdrowić kilka osób z którymi graliśmy w CAH: gościa w okularach od którego biło inteligencją i humorem , wysokiego gościa, który rzucał śmieszne teksty, uśmiechniętego gościa, gościa z brodo, piękne #rozowepaski w osobach @patusia @wrzoskowa i nie wiem o dokładnie jakim nicku, ale o brązowych włosach (mam zdjęcie cycków - ale taga nie idzie rozczytać). Zawołałbym, ale nie znam tagów - wydaje mi się że @OrestesGaolin (???), tradycyjnie dodam jeszcze @lechwalesa - którego nie było.

https://i.imgur.com/3QwCtrVh.jpg

  • 12
@fledgeling: Ten w okularach to pewnie ja. Żartuję. Pewnie chodzi Ci o gościa, który zawinął się szybko bo w niedzielę ogarniał maraton jako wolontariusz(?). Gra świetna, siedziałem z Wami niedługo, ale to było lepsze niż wszystkie konsole razem wzięte. Serio.