Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kamilek2323: Jest tak samego początku odkąd kupił tego trupa i oddał go znajomemu w celu remontu. Chłop zrobił blacharkę pomalował i zrobił drobne naprawy, nie minął miesiąc i przez tydzień Odyn nagrywał filmiki co i jak jest zdupione.
Przyszła pora na elektrykę, znów ten sam schemat, treraz zabudowa i co? #!$%@?ów 100 #!$%@?.
Odyn to Janusz nad Janusze, oddaje auto do roboty hobbystom i założę się, że ma to robione prawie
@Kamilek2323: A co do busa, to już nawet #!$%@?ć tych ludzi co mu to za free zrobili. Władował w tego trupa ponad 20k (podejrzewam, że nawet więcej) i #!$%@? w tym budżecie mógłby se dwa razy remont zrobić, teraz pod ten hamak. Ale wie, że jakby zrobił se takiego busa jak Karol to widzowie by powiedzieli, że nie ma K L I M A C I K U. Bo wiecie DZIADEK
@Tonaltzintli: Zaczął mnie wkurzać jak pojechał na Tamizę. Do czasu wyjazdu puszczałem go do obiadu bo wolałem jego #!$%@? niż wiadomości tvpis czy familiadę ale od wyjazdu tak mnie zaczął irytować, że teraz wszystkie filmy to przeklikuję w poszukiwaniu ciekawszych momentów.
On nie kupi nowego busa, bo szkoda mu kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@javelin: byl moment kiedy nawet ogladal, ale chyba w koncu ktos go uswiadomil na zywo lub przeczytal jeden z 564564 komentarzy ze jak bierze w leasing to nie ma szans ze pozwola mu przerobic w srodku jak chce... Ewentualnie dotarlo do niego w co sie wpakuje bez okien, ale nie sadze

Spalił bym się
@DryfWiatrowZachodnich:

o ile rozumiem ze ludzie sa w stanie sie przywiazac do rozwiazan "na papierze" nieidealnych, nawet kiepskich,


tylko po co, wyszlo cos nie tak to zmienia

to zupelnie nie ogarniam kompletnej bezmyslnosci w tym jak busa modyfikuje i braku postepu w jego logice. Zrobil jakis prysznic co moze uzyl 2 razy,


co chwila uzywa przeciez

powiesil hamak, a kazde odpalanie to loteria,


jak w kazdym dizlu z padajacymi swiecami

plus