Wpis z mikrobloga

@bongos112: Zwabiaj je łukiem pojedynczo i nie ma problemu. Poza tym możesz pójść do Darkroot Gardens i nafarmić odtrutkę na zatrucie/krwawienie na entach. Albo kupić ją od handlarza (jest w tunelu łączącym Undead Parish z Undead City)
@Strus:

Na samym wstępie zaznaczam że jestem nowy w DSie i mogę palnąć jakąś głupote. Jestem na etapie zaraz po zabiciu Taurusa (Parafia Nieumarłych).

A więc tak, łuku nie posiadam bo jeszcze mi z nikogo nie poleciał ani nie spotkałem vendora z nim. Mam co najwyżej sztylety do rzucania. Opracowałem taktyke z blokowaniem tarczą szczurzych ataków i na szbybkiej kontrze. Czasami coś nie wyjdzie ale rzadko.

Mam do Ciebie jeszcze jedno
@bongos112: Łuk możesz kupić u Undead Merchanta - jest zaraz przed ogniskiem mieście nieumarłych. Jak masz to miejsce niżej od ogniska, gdzie są dwa szkielety z kopiami. Rozwalasz tam skrzynie i masz schody prowadzące do vendora.

http://darksoulswiki.wikispaces.com/Undead+Merchant

Co do "tura" - pewnie chodzi Ci o dzika w parafii nieumarłych? Ja unikałem jego szarż i uderzałem go od tyłu. Jak siądzie cios krytyczny to pada szybko i sprawnie.