Wpis z mikrobloga

Posiadacze urządzeń z iOS i najlepiej z betą 15ki. Też zauważyliście, że odkąd pobraliście wiedźmina, to poziom baterii dosłownie wyparowuje? Takiej utraty % nie miałem chyba nigdy. Jak się Wiesiek sprawuje na 14.6/14.7?
#monsterslayer #ios
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RicardoMilos: mam naładowaną baterie na maksa, więc jak może włączy tryb samolotowy to wytrzyma do rana, dobranoc, ps. a iPhone na pewno byś chciał posmakować, dotknąć, ale tylko w media expert po szkole chodzisz dotykać, no cóż nie każdy sobie może pozwolić na tak ogromny wydatek
  • Odpowiedz
@cherrz: nie wiem jakie masz fetysze ale ja wole smakować inne rzeczy np zupki hinskie #100zupekchinskich polecam ogólnie a po szkole to ja chodziłem pić piwka i robiliśmy sobie zdjęcia androidami bo w moich czasach iphony dopiero dostały funkcje dzwonienia pozdrawiam
  • Odpowiedz
@RicardoMilos: nie dość, że android w kieszeni to i zupka chińska na obiad, no cóż zmień prace, weź kredyt jak to mówił Bronek Komoroski, no a jak nie to dalej z Xiaomi musisz się męczyć i chińczyk wszystko obserwuje eh no cóż dobranoc
  • Odpowiedz
@cherrz: a tak w ogóle odnosnie "nie każdy sobie może pozwolić" jak tam kredycik na iphone juz splacony czy 12 rat jeszcze pozdrawiam dobrej nocki

ps strasznie dlugo idziesz spac pewnie podlaczenie tych 15 powerbanków zajmuje sporo czasu prawda?
  • Odpowiedz
@RicardoMilos: Nie narzekam na baterie mimo, że mam małą pojemność jej xd
Mam niecałe 2000mAh a starcza mi od rana do wieczora, a wiesz czemu? Bo mało używam telefonu ¯_(ツ)_/¯
Nie dyskutuje już z Panem bo wiem, że i tak Pan postawi na swoim.
Życzę miłego dnia
  • Odpowiedz