Wpis z mikrobloga

Witam, widzę, że przez ostatnie 12 h sporo się wydarzyło. A rolę spamera przejął Strike. Panowie mamy już 178 obserwujących, a kiedy tu przychodziłem, była nas zaledwie garstka. 120! Jest to niewątpliwie wielki sukces, i jak prezes sam chętnie by pewnie zauważył - największe osiągnięcie życiowe wielu z nas ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście ostatni spam jest reakcją na rosnącą popularność nie tylko tagu ale także przekazywanych przez nas idei. A teraz na poważnie. Z każdym kolejnym odcinkiem prezes r---------a mnie coraz bardziej.
1. Za kawę w eleganckiej restauracji, obsłużony, przy czystym stoliku płaci 2,5$. Tymczasem w swojej spelunie ma chyba kawę za 2$. A piccke za 17 baksów.
2. Krzychu miał się zająć kuchnią, zamówieniami. Ten miał proste zadanie ogarnąć resztę. W restauracji reszta to jest niewiele. Wyposażenie na początku a potem dowóz i marketing(wiem bo mój dobry ziomek ma sieć sushi w Polsce) i układ personalny jest taki sam. Typ wydrukował ulotki gdzie jest byk na byku k---a, nie do przyjęcia. Czy zrobił coś źle? Nie to jest AZJA. Tu tak jest. XD
3. N------y robi lajty, gdzie mówi za ile ma jaką dupę i ile trzeba zapłacić, żeby któraś uchyliła majteczki. A dzisiaj w komentarzach ktoś się go zapytał: Siema łysolu, czy mi się wydaje czy się slinisz na młodą.? A ten jak k---a zakonnica 35 lat po złożeniu ślubów zakonnych: "Nie wiem co to znaczy". Nie wie co to znaczy XD XD X fucking D
#raportzpanstwasrodka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamy już 178 obserwujących, a kiedy tu przychodziłem, była nas zaledwie garstka. 120!


@wielki_hrabia_spekulacji: wy macie? hahahahah jedyne co macie to frustracje które staracie się zakryć hejtem w intrenecie,
jest was tu może 5 hejterow wrzucających nic nie warte komentarze które pulsujecie sobie nawzajem
brawo hahahhahahahah #przegryw w realu #przegryw w netcie
ciao
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Lubię cie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Widać, że przeczytałeś "The art of trolling" znanego włoskiego pisarza, eseisty Sun Tzu. Pozwolę się jednak nie zgodzić z 5 hejterami. Myślę, że twoje kalkulacje są błędne. Będzie nas tu z 20 dobrych mirków przegrywów, hejterów, siedzących w piwnicach swoich mam, pracujących na wysypisku 20 zł/h.
  • Odpowiedz
  • 5
@LuckyStrike nazywasz innych frustratami? Człowieku wrzucasz swoje zdjęcia na tag żeby się uwiarygodnić? Nie jesteś wiarygodny broniąc łysego jesteś takim samym przegrywam jak i on.
  • Odpowiedz
to przestań do mnie pisać, tworzyć wpisy na mój temat i robić screenshoty moich komentarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LuckyStrike: Ej dosłownie 5 minut temu pisałeś że dodałeś mnie na czarno żeby teraz dyskutować ze mną xD? Ogarnij się młody i zacznij zyć w realu a nie na wykopie bo psycha siting.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Uprzejmie przypominam że to ty dodałeś mnie na czarną listę nie ja ciebie xD Prawdę mówiąc dziś poznałem woją twórczość i bawie się świetnie. No ale wiadomo to ty trolujesz i jesteś mastermajnd. xD

Napisz jeszcze jak bardzo cię to nie obchodzi, że nie mam dziewczyny, mam 13 lat, jestem incelem czy tam przegrywem. Dawno tak zakompleksionego człowieka jak ty nie widziałem.
  • Odpowiedz