Wpis z mikrobloga

@TheKa znajdź sobie grupki na fb dla osób z kręconymi włosami, mnóstwo kanałów i filmów z pielęgnacją dla kręconych i falowanych włosów jest na youtube :) mi pomogło bardzo w ogarnięciu moich spuszonych fal
@TheKa od razu się nie da i gotowej recepty Ci nie dam, bo nie jestem specjalistką i każde włosy są inne i czegoś innego potrzebują. Mi zajęło ponad pół roku dojście do tego, co mi się najlepiej sprawdza :)
@aprile: A już miałam nadzieję ;) Od lat słyszę, że powinnam czegoś używać, a nikt mi nie może powiedzieć co robić, po fryzjerach i tak nie chodzę xD
Pianki chyba za bardzo obciążą, więc nawet za to się nie biorę, dodatkowo coś bez alkoholu, bo i tak się takie suche wydają, problem tylko z nimi. Chyba je w ogóle jeszcze zetnę i zimą się zajmę na dobre :)
Dzięki Ci dobra
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheKa: Tez jestem na etapie szukania. Chyba najbardziej polecaną marką jest Anwen. Z ich sklepu zamówiłam próbki kosmetyków i testuje. Próbki mają po 15 g więc wystarczy na 2-3 mycia w zależności od długości i gęstości włosów. Ja już wiem że służą mi kosmetyki do wysokoporów. Zamierzam kupić większe opakowania tego co mi pasuje albo cały zestaw dedykowany do wysokoporów.
Generalnie proteiny podbijają skręt. Żeby ładnie wyglądał to do stylizacji dziewczyny