Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chilon: @drivent: ale możesz się rozłożyć w podkoszulku, pompując bica i z zimnym łokciem pijąc WK, a w drugim ręku trzymając papierek loda ekipy i masz +100 do respektu na dzielni w podstawówce. Oczywiście nie mam nic do drinów z WK. Jakbym miał firme i za 100 zł by kupowali energole o wartości 2 zł to bym sprzedawał :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arturu777: pijesz alkohol? Jeśli tak, to odstaw, na dość długo, a później też nie ładuj do porzygu. No i cholina.
U mnie już była tak przetyrana wątroba, że nawet dwa piwka raz w tygodniu kończyły się kacem xD dlatego odstawiłem na ponad 40 dni i jest wszystko git.
A po czym odczuwasz, że coś masz nie tak z wątroba?
@BeDoEl: dawno temu piłem sporo i właśnie po dwóch piwkach miałem kaca. nie wiedziałem, że to może być od wątroby, dobrze wiedzieć. Grype żołądkową miałem i boli mnie w tym miejscu, co jest wątroba. Ból był taki, jakbym miał umrzeć. Ponad granice, którą mogę znieść. Było to dzień po punkcie kulminacyjnym choroby, i to nie żołądek. Podejrzewam, że mi wątrobę przetyrało. Do tej pory mnie boli, ale nie aż tak mocno.