Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
481 501 + 232 + 15 = 481 748

Znowu zachciało się wschodniego Roztocza. A gdyby to jeszcze zaplanować na parę kwadratów więcej? Cóż może pójść nie tak? Niezaplanowane ujeby? Tak jest i to całkiem sporo z gatunku tych ciekawszych. Pchano- chodzone kwadraty na piachu czy inne znikające drogi to coś co każdy zbieracz uwielbia. Patrol Straży Granicznej na szczęście mimo nakazu zawrócenia nie zaprzepaścił zdobycia kwadracika. Skąd miałem wiedzieć, że nie można drogą wzdłuż granicy naginać? Tabliczka mówiła tylko żeby nie przekraczać granicy... No to nie przekraczałem przecież zaoranego pasa granicznego. Tak czy inaczej spotkanie raczej w porządku. Kiedyś w Bieszczadach na szlaku granicznym zapytali się tylko czy jestem z Polski i tyle ich interesowało xD. Kwadrat zdobyty, nie ma tematu. Zaliczenie paru ciekawych obiektów na trasie typu kamieni słońca czy źródlisk rzeki Glinianki. Później to już wspinaczka na Goraje i kontrola bunkrów. Powrót jeden z dynamiczniejszych ze względu na braki w zasilaniu telefonu xD. Pod domem zdążyłem zapisać trasę przy 2% baterii, wyłączyć i włączyć stravę żeby zobaczyć czy się zapisało i pyk za 30s telefon się wyłączy :D. Teraz już wiem żeby na 200+ z #!$%@? brać powerbanka.

#rowerowyrownik #kwadraty #100km #150km #200km #werchrata #roztocze

Skrypt | Statystyki
pawlos10rs - 481 501 + 232 + 15 = 481 748

Znowu zachciało się wschodniego Roztocza. ...

źródło: comment_1627062005qnxmheI9VdxNbVtSu7UA5d.jpg

Pobierz
  • 8
@cult_of_luna: niee :D na jesień się tamtędy pchałem, a dzisiaj sprawdziłem bunkier, zaatakowałem od drugiej strony i w zasadzie prosto na Krągły pojechałem bo ilość much końskich to jakieś over9000... na Długi droga taka jak na jesień zeszłego roku, raz tam wszedłem i już więcej nie muszę, żeby gmina albo LP nie ogarnęli przejścia kosą spalinową to jest jakiś absurd. Na szczęście na Krągły fajnie wydeptana ścieżka, na jesień to w
@cult_of_luna: no właśnie w tych lasach te szutry i asfalty są genialne, jeszcze może w tym roku na jesień się tam przejadę dozbierać kwadratów, tylko trzeba się mieć na baczności bo z jednej strony granica, a na drodze do jednego wodospadu stoi Kompleks Wojskowy nr 4029 (Agencja Wywiadu) i raczej nie chciał bym mieć nieprzyjemności z powodu zbierania kwadratów xD