Wpis z mikrobloga

@Aztec26626: Po samym otwarciu fajny stosunek ceny do jakości był jeszcze w Kieleckim Talerzu, teraz została już tylko cena, a porcje/jakość jedzenia wg mojej opinii mocno podupadły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aztec26626: praktycznie zostały same kebaby, choć i one dołożyły po 5 zł kosztu za dostawę. Jeszcze jakąś alternatywą jest zamówienie z KFC, mają niski próg zamówienia (30 zł) i w miarę szybko dowożą. Kolejna alternatywa to Plackowa Izba, dawno tam nie zamawiałem ale z tego co pamiętam to porcje były naprawdę spore. Zarówno KFC jak i Plackowa trzeba zamawiać przez ich stronę. Kiedyś zamawiałem jeszcze z Antresoli ale tam też coś
@Aztec26626: w Kielcach cienko z jedzeniem na dowóz. Aktualnie zamawiam tylko kebaby z Aydin/Astana/Kebar i sporadycznie kubełek 16 hot wings z KFC. Jeżeli chodzi o normalne obiady, to najczęściej podjeżdżam do Ale Szama po odbiór (mają też dowóz ale chyba od 40 zł i w godzinach szczytu dosyć długo się czeka). Na jakieś małe posiadówki w domu zamawiam Kusa Sushi i tyle z Kielc :D Pizzy nie zamawiałem już z rok,