Wpis z mikrobloga

Przede mną cała wieczność wolnego czasu, więc pozwolę sobie polecić Wam film na wieczór/noc :P Obejrzałam ostatnio ,,Our idiot brother" i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. Generalnie mam zasadę, że jeżeli widzę na filmwebie ocenę 5 coś, albo 6 coś, to wiem, że to raczej fajny film będzie, bo większość niestety się nie zna, albo nie dzielimy podobnych upodobań. W każdym razie, słowo ,,pozytywny" totalnie opisuje ten film i to co się w nim dzieje. Mnie osobiście trochę wzruszył, trochę się pośmiałam i trochę się wkurzyłam na pewną bohaterkę (kto obejrzy sam zrozumie), a to fajnie kiedy film wywołuje emocje i kiedy mogę poprzeżywać to co się w nim dzieje. Historia jest prosta, główny bohater to taki totalnie wyluzowany typ, easy-going guy, który namieszał trochę w życiu swoich sióstr swoją totalną szczerością i lekką naiwnością. To co jest fajne,to to, że po obejrzeniu uświadomiłam sobie, że fajnie jest w życiu nie zatracić swojego wewnętrznego dzieciaka i nigdy nie dać się złapać w pułapkę nieufności wobec świata i innych ludzi. Takie banały, ale podane w przyjemny sposób. Oceniam film 8/10, a filmweb ssie :D


#filmnanoc #polecampiotrfronczewski
  • 1
  • Odpowiedz