Wpis z mikrobloga

1. Wychodzi na to że najsprytniejsza z wszystkich dziewczyn jest najmniej atrakcyjna Patrycja, która umie się ustawić. Jest szczera a przy tym nie rani innych, jednocześnie będąc w obu "obozach" ma wszystkie info z pierwszej ręki, na razie wygryw tego "programu"
2. Kochanek manipulant, kłamczuch, ale jak tak dalej pójdzie to sam się zagmatwa w swoich kłamstwach i co sprytniejsze go przeczytają i zostanie sam (ewentualnie z naiwną Martą)
3. Filozofia Kingi "Żeby się nie kłócić ale żeby jakoś to wyglądało" czyli stwarzanie pozorów level master, ona jest gotów poświęcić swój honor i dume byle by tylko "ludzie nie gadali" , chociaż tym zdaniem na końcu "nie do mnie tak" zyskała troche w moich oczach
4.Marta pozbawiona własnego zdania i charyzmy pusta lala, którą łatwo manipulować i sterować (gdzieś już to pisałem? :P)
5. Widać że Kochanek gardzi dziewczynami bez zasad i bez swojego zdania, on się nimi wręcz bawi, gdyby jedna z drugą zaczęła myśleć mózgiem a nie "psiochą" i zaczęły pokazywać troche charaktery mogłyby chociaż raz go "rozegrać" ale ich (Kinga, Marta) na to nie stać ponieważ ich światopogląd zawęża się do sztucznych cycków, doczepów i kwasów hialuronowych
6. Używając terminologii piłkarskiej jeśli Kochanek rozgrywa akcje jak Messi to Bartek to max Krychowiak, Kochanek mówi to co chcą usłyszeć dziewczyny, Bartek błądzi i słucha się Izy.
7. Kochanek obściskujący Asie... nowe nie znałem...
8. Kinga w końcu poznała prawdę o sobie, na pewno wyjdzie to jej na dobre jeśli umie wyciągać wnioski... jeśli...
9. Kinga do Roberta w łazience "Jesteś kochany. I bardzo mądry", powinna powiedzieć "Jesteś kochant. I bardzo sprytny"
10. Iza jako jedyna nie przyznała się do wyznania w ceremonii chaosu.

#40kontra20
  • 23
@Fajlip1111: jak dla mnie, to ten Kochanek po prostu gardzi kobietami. Jakby chciał myślącą i z charakterem, to by się zabrał za jedną z 40 latek. A zamiast tego znęca się nad młodymi, które swoją drogą dają sobą tak pomiatać, że aż mnei zęby bolą. Z tego typa wyszedł BUC podczas rozmów z Magdą, i za to jej "lubisz cukinię?" jako jedyne pytanie, które miała mu ochotę zadać było boskie!
@korni007: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ty to serio,
Dostarczasz mi tysiąckroć więcej rozrywki tymi swoimi wpisami i emocjami niż ten program?

Zaczynam oglądać każdy odcinek z nadzieja, że uczestnicy odwalą coś co bardzo Cię wk**wi, bo wiem, że będę miała ubaw tutaj.

Ja nie wiem ile jeszcze odcinków do końca, ale młody
@korni007: oczywiście że dobrze zrobiła, bo o to chodzi w tej zabawie jak mówi sama nazwa "chaos" a te idiotki chcą udowodnić widzom (no bo nie sobie przecież) że są świętsze od papieża i przyznają się na forum kto pisał obelgi na drugą... jprd, tym samym psują "clue" tej ceremoni, tam powinien być zdecydowanie prowadzący który wytłumaczyłby im zasady czyli NIE PRZYZNAJEMY SIĘ DO KARTEK!
@Marjaewa: nie dość że gardzi to jeszcze okazuje się być hipokrytą do kwadratu, z tego typa buc wychodzi co odcinek ale niestety ani my ani uczestniczki nic z tym nie jesteśmy w stanie zrobić bo formuła tego "programu" jest skonstruowana w taki a nie inny sposób że kobiety z góry są stawiane jako "podnóżki".
@Fajlip1111: Patrycja najmniej atrakcyjna? Przecież to jest druga Rubikowa, tylko chodzi taka saute, bo ma wywalone na tych typów. Nie ma też nic zrobione z twarzą i ciałem, bo jest młoda i ma czas na takie cyrki. Pomaluj ją, uczesz, ubierz w to, co ona tam w tym szanelu sprzedaje i postaw przy 40-tkach albo XXL-ce. Jedyne, co może być w Pati odpychające, to jej mimika, bo jest wybitnie ekspresyjna i
@Rosalinea: dokładnie tak było! potem reszta poszła za nią jak stado baranów. Najlepsze jest to że ona zmieniła taktykę a one dalej w to brną pogrążając same siebie. i na tym polega jej mądrość i spryt że umie się dostosować do zmieniających się warunków.
P.S. też ją lubie
@Fajlip1111: one przyznają się do swoich karteczek, bo ci dwaj debile pochwalili je, że to robią. "podziwiam odwagę, nie każdy byłby się w stanie przyznać oko w oko" - więc wszystkie się przyznają. No i pamiętajcie, że to, że czegoś w tv nie pokazali, to nie znaczy, że tam nie było powiedziane. Zawsze wjeżdża montaż, a jeśli ktoś nudno coś skomentuje albo się powtórzy, to go wytną i elo.