Wpis z mikrobloga

@kekerott: do zapytam z praktycznej strony: tylko programowo można zmieniać DPI w logitech options? Nie można jakos zaprogramować przycisk lub gest ktory by zmieniał DPI przy pracy. W moim przypadku np 1200 dpi na co dzień jest ok, ale przy pracy w Photoshopie potrzebuje czesto precyzji i przesuwania narzędzia o 1-2 px, w tym wypadku zwolnienie do 600 dpi jedną akcją byłoby wspaniałe, żeby za chwile wrócić do 1200. W tak
@Sienczek: Są myszki które maja przycisk do zmiany dpi i jesteś w stanie zaprogramować automatyczną zmianę profilu myszki w zależności od programu (oprócz tego bodaj 4 różne ustawienia dpi w ramach jednego profilu). Przykładowo Corsair Harpoon RGB wireless. Używam od ponad roku i jest spoko
@GRzA6969: no i to jest świetna wiadomość, ale też brakuje precyzji podania wartości. Bo pewnie to co podaje producent, czyli 4000 DPI to raczej pic na wodę jest. Ale i bez tego już można zrealizować to co potrzebuje. A czy przypadkiem ustawiając tę opcję na przycisku rolki nie przełącza się ona w tryb luźny? Czyli coś takiego: Rolka klasyczna - szybkość wskaźnika 1 a Rolka luźna - szybkość wskaźnika 2 ?
@GRzA6969: ok widze, czyli jak ktoś mało używa drugiego trybu rolki to bedzie ok. Pytanie stąd iż np w myszce M720 przełączanie trybu rolki odbywa się mechanicznie - nie jest to programowalny przycisk. Myślałem ze mx3 jest podobnie właśnie. Czy mozna zatem zaprogramować aby środkowy przycisk zmieniał tryb kółka? :)
@Sienczek: sama myszka jest super, ale soft od logitecha to crap. Niby sporo opcji, mozna ustawiać specjalnie opcje pod program etc, ale różnie to działa. Mam myszke i klawiature z serii masters i jak by mi sie zepsuły, to kupiłbym jeszcze raz.