Wpis z mikrobloga

Szukam SUVa do 300k. Chciałbym aby łączył dwie cechy, które trochę się wykluczają - komfort oraz sportowy pazur.
Jak na razie wybór opiera się
- Mercedes GLB35
- Volvo XC60
- RR Velar
- BMW X3
- JEEP GRAND CHEROKEE

Co byście wybrali w tego grona? Nie proponuje Alfy, bo nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrinceOfDukes: Mówisz o golasie, który jest gorzej wyposażony od mojego Golfa. Dlatego wspomniałem dobrze wyposażony, a taki według konfiguratora wyjdzie około 380k. Z rabatem 17.5% to jest około 315k.

Sam o tym myślałem, ale na razie jednak nie chcę suva i będę brał M340i, które jest tańsze (konfig na 350k) i ma większe rabaty.
  • Odpowiedz
@darkdancerr: Jak dla mnie to jest wszystko co potrzebne, zauważ że ta wersja w standardzie ma nawigację, adaptacyjne światła, lepsze audio itd. Oczywiście można dołożyć masę gadżetów jak kamery 360 (tylna jest w standardzie), autopilot, hud itp. No ale po co? Ten konfig jest wg mnie optymalny do jazdy na codzień.
  • Odpowiedz
@PrinceOfDukes: Albo nigdy nie jeździłeś dobrze wyposażonym, współczesnym autem, albo masz gdzieś wygodę itp.

W tym konfigu brakuje dostępu komfortowego, wyciszonych szyb, dużego ekranu środkowego, asystentów jazdy, head up, adaptacyjnego zawieszenia, kamer 360, lepszych świateł, lepszego audio.

Rozumiem, że niektórzy mogą lubieć jeździć bazowymi autami, ale dla mnie te rzeczy to są must-have.
  • Odpowiedz
@tojapaweu:

SUV i sportowy pazur? To się całkowicie wyklucza.

Ale jak chcesz mieć komfort i sportowy pazur, to moim zdaniem nadają się dwie opcje. Macan albo Stelvio. Macan ma lepsze wnętrze i w cenie 300k będzie słabo wyposażony. Stelvio za to jeździ znacznie lepiej od Macana, ale jest trochę gorsze w środku i ma dość antyczne multimedia. Komfort w obu jest raczej przeciętny, w Macanie są fajne fotele, a Stelvio
  • Odpowiedz