Wpis z mikrobloga

Szukam SUVa do 300k. Chciałbym aby łączył dwie cechy, które trochę się wykluczają - komfort oraz sportowy pazur.
Jak na razie wybór opiera się
- Mercedes GLB35
- Volvo XC60
- RR Velar
- BMW X3
- JEEP GRAND CHEROKEE

Co byście wybrali w tego grona? Nie proponuje Alfy, bo nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
  • 33
RR Velar


@tojapaweu:
bo fajnie wygląda wg mnie, reszta to jakieś dziwolągi
XC60 jeszcze jest spokuwa
sportowy pazur to co to przez to rozumiesz? bo podstawowe benzyny albo ciut mocniejsze diesle będą odpowiednio zasuwać
@tojapaweu: GLB35 na pewno ma sportowy pazur, ale niestety nie jest tak komfortowe. No i mimo rozmiarów to nadal nie jest segment D, czyli na napęd na przód z dołączanym tyłem.

XC60 to z drugiej strony komfort, ale brak jakiegokolwiek pazura ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Umów się na jazdę X3, bo to może być dobry kompromis. Jeździłem BMW 3 i jest komfortowo, a w kwestii sportowej też
@ThePPicasso: @ThePPicasso: Z ciekawości zapytam. Co się stało, że nagle ostatnio wszyscy polecają Giulię i Stelvio? Pracujecie u dealera i chcecie napędzić sprzedaż? Ja jako fan Alfy Romeo nigdy bym nie polecił ani Giulii ani Stelvio, bo te auta mimo bardzo dużych rabatów wciąż są sporo gorsze od konkurencji.
@darkdancerr: Nie pracuje u żadnego dealera:) to ze ludzie to polecają to wynik tego ze to naprawdę udane konstrukcje moim zdaniem bijące na glowe niemieckie auta pod względem prowadzenia i wykonania (wiem ze niemiecka motoryzacja to w Polsce religia i zaraz tu młodzikom pryszcze pękną ze złości).
Jak nie włoskie to może Ford edge?
@ThePPicasso: Pod względem prowadzenia są faktycznie porównywalne z konkurencją. Ale pod każdym innym względem są sporo gorsze (wyposażenie, wykończenie). I mówię to jako fan marki. Po prostu racjonalnie do tego podchodząc.