Wpis z mikrobloga

No więc ta komisja bada mojego Volkswagena z 2018 i mówi mi, że muszę wymienić silnik bo przebadali 10000 aut z lat 90 i im wyszło, że 2137 miało awarie i nie ma znaczenia, że mój śmiga super, bo może mieć bezobjawową awarię.


Raczej - w części naszych aut z tej partii wyszła poważna wada, która w większości modeli nic nie zrobi, ale jest szansa, że i Twój samochód w czasie jazdy zablokuje koła i Cię zabije/poważnie rani. I to, że do tej pory nie wyszła, nie znaczy, że nie wyjdzie w przyszłości.

A no i co z tego, że ci profesorzy mechaniki zasiadają w radzie nadzorczej firmy produkującej silniki, szurze


No
  • Odpowiedz
bo nawet pis nie jest tak głupi by coś takiego wprowadzić, nie w kraju w którym 50% społeczeństwa jest przeciw a do 2023 już tylko chwila


@Stallion45: Te 50% PRZECIW to mocno na wyrost, bo np. ok. 15% jeszcze nawet nie jest dopuszczone do szczepienia. :D Dzieci 12+ tak naprawdę dopiero miesiąc temu dopuścili, więc w tej grupie też trochę dojdzie.
Biorąc pod uwagę, że część jeszcze się doszczepi (przecież
  • Odpowiedz
Ja z tą bezgraniczną wiarą covidian w ekspertów bym raczej użył porównania do mechanika samochodowego. Jedzie taki do warsztatu, bo mu coś delikatnie stuka, na co mechanik, że ooo panie silnik, rozrząd, hamulce do wymiany to bd 15k. No i taki oświecony człowiek nauki przecież nie będzie dyskutował z ekspertem, który całe życie poświęcił naprawie aut


@Stallion45:

Tak właśnie działa wiara teoretyków spiskowych, którzy wierzą w losowe bzdury głoszone przez
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: mycie zębów to spisek koncernów produkujących szczoteczki i pasty do zębów, zwierzęta nie myją zębów i żyją (co prawda krócej) kiedyś ludzie nie myli i też się dało żyć (co prawda też zdecydowanie krócej ale liczy się sam fakt). Jeśli umyłeś zęby to już żyjesz w strachu i Cie mają....

  • Odpowiedz
@MatPL1122: zwierzęta też mają problemy z zębami, mój chodzi do dentysty (w sensie ja go zanoszę, nie chodzi sam xd). Rzadziej bo krótko żyją a część z nich nie je cukru który jest niezbędny do rozwoju próchnicy.

@elf_pszeniczny: akurat dentyści zarabiają najwięcej na protezach, aparatach i tym podobnych, plomby to najmniej opłacalne zajęcie i naprawdę by sobie bez tego poradzili. W czasie gdy mój dentysta mógłby mi wyleczyć
  • Odpowiedz