Wpis z mikrobloga

@kaifasz: jak ma raka, to idzie w eutanazje, jak ma poparzenia całego ciała tak samo, może wybrać eutanazje, oczywiście nie w Polsce, ale w cywilizowanych krajach jest taka opcja. I to rozwiązuje wszystko.
  • Odpowiedz
powinna być możliwość eutanazji na dowolnym etapie życia człowieka


@shaelix92: powinien być jeszcze pstryczek z tyłu głowy, który wyłączyłby instynkt przetrwania i nadzieję pod tytułem "a może jest jeszcze szansa, że ktoś mnie uratuje"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@shaelix92:

chce porozmawiać z kimś a nie czytać jakieś definicje.


Codziennie ktoś tu przychodzi i pyta o podstawowe założenia antynatalizmu. Raczej mało komu chce się tutaj pisać o oczywistych rzeczach. Poczytaj sobie o tym na: antynatalizm.com.pl

Nie zajmie ci to dużo czasu, a będziesz w temacie.
  • Odpowiedz
@kaifasz: znaczy nie stawiaj mnie po drugiej stronie barykady, sam jestem daleki od posiadania potomstwa xD Jestem też przeciwny zmuszania kogokolwiek do podejmowania decyzji o dziecku, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. To sprawa indywidualna każdego człowieka, dopóki nie robi tego ktoś kto nie ma warunków na wychowanie.
  • Odpowiedz
którzy chcą mieć dziecko nie żeby zaspokoić swoje zwierzęce instynkty.


@shaelix92: a tak swoją drogą, jakie są inne powody dla których ludzie decydują się na dziecko? Bo wiesz, takie "bo chcę" to są właśnie pierwotne instynkty
  • Odpowiedz