Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here
Czy powinna mi się zaświecić czerwona lampka jeżeli chłopak z którym się spotykam od jakiegoś czasu powiedział mi ze mial wiele dziewczyn, z jedna tylko był w dłuższym związku, jak się zapytałam co to znaczy z wieloma to zażartował ze kto by liczył. Przyznał się później ze z pozostałymi był przez krótkie okresy czasu. Poznaliśmy się na #tinder fajnie nam się gada, on ciagle chce się spotykać i ciagle chce mieć ze mną kontakt, ale trochę zniesmaczyło mnie to w ilu był #zwiazki ja jak na razie miałam jednego chłopaka i była to dłuższa relacja, bo ponad 4 lata. Teraz mam dylemat czy powinnam go olać czy jeszcze go sprawdzić i mieć oczy szeroko otwarte? Mam 28 lvl on jest 3 lata starszy jeżeli to ma jakies znaczenie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f951f22eb63b000a8e645f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja już 15 lat jestem w stałym związku i nie widzę powodu dla którego ilość wcześniejszy dziewczyn/kobiet miała by jakieś znaczenie. Jeśli policzyłbym te, z którymi byłem to licznik pewnie byłby dwucyfrowy. To była szyba weryfikacja: nie nadaje się i następna. Tylko z jedną byłem powyżej roku.
  • Odpowiedz