Wpis z mikrobloga

@Obruni: Throughout its history, the company has launched two cryptocurrencies which it developed itself: Binance Coin (BNB),[25] launched June 2017,[26] and Binance Smart Chain,[27] launched September 2020.[28] Binance Smart Chain operates using "Proof of Staked Authority", a combination of proof of stake and proof of authority. It currently has 21 approved validators. As of 2021, Binance Coin was the cryptocurrency with the third highest market capitalization.
wiki
@Vegan a jak ja na swojej stronie napisze, że jestem Satoshi to też tak łykniesz jak pelikan?
To nie jest krypto bo z tego co mi wiadomo jak nie obciągniesz CZ z połykiem i deep throat to nie ma szans na zostanie walidatorem czy nawet ogarnąć jakiś soft do tego łańcucha
@Vegan: post sprzed 4 dni hehe. Nie ma sztywnej definicji kryptowaluty, musi ona jednak spełniać przynajmniej część warunków, w tym podstawowy- musi być zdywersyfikowana przez kopanie, walidatorow, bądź co tam jeszcze. Coiny typu ripple, stablecoiny, czy BNB właśnie mają swojego emitenta, który ma całkowita władze nad coinem. Właściciel bnb, mr CZ, właściwie w każdej chwili wyjąć wtyczkę z gniazdka i bnb przestanie istnieć, to powoduje, ze nie powinniśmy uznawać go za