Wpis z mikrobloga

może w koncu zmądrzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NijuGMD: Zwariowałeś? xD na bank można o to oskarżyć białych mężczyzn/kościół/pis/heteroseksualizm. Trzeba poczekać, kreatywne umysły po lewej stronie już się grzeją.
  • Odpowiedz
XDDD. Ale złoto. Rewolucja zjada własne dzieci odc. 52826


@Xtreme2007: Szybkie pytanie - czy bycie antyfaszytą wyklucza się z tym, że facetowi nie podoba się faworyzowanie jakiejś narodowości i popieprzone zasady punktowania na uczelni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony chciałbym zobaczyć oryginał tej dyskusji i profil autora komentarza, żeby zweryfikować jedną rzecz - skoro nie dostał się na studia, to jakim cudem jest w Studenckim
  • Odpowiedz
PM w korpo, szczyt marzeń humanisty


@qaswe: Co za różnica jakie studia skończył, skoro mu w życiu dobrze i się realizuje? ¯\_(ツ)_/¯
I mówię to jako osoba po technicznych.
  • Odpowiedz
@qaswe: Jest mi dobrze, zarabiam dobrze a w życiu co swoje poruchałem i przebalowałem, teraz oprócz pracy mam czas na hobby i zainteresowania, z drugiej strony znajomi z gimnazjum którzy poszli na polibude w większości zarabiają tyle co ja i ciągle czekają na korwinowski program dziewica+
  • Odpowiedz
@qaswe: Studia humanistyczne są potrzebne :) Może nie powinny kształcić takiej ilości kandydatów, ale państwo potrzebuje filologów, dziennikarzy, socjologów, artystów, itp. itd. :) Oni tworzą kulturę, nie chodzi w życiu tylko o to, żeby klepać kod.
  • Odpowiedz