Wpis z mikrobloga

  • 7
@Tippler Jak kiedyś rozmawiałem z Hiszpanem na erazmusie to mówił że czasem mu aż głupio przed polskimi kolegami za podwójne traktowanie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Korax erazmusow to standard tak traktować a to z tego względu, że jak coś pójdzie nie tak i taki delikwent nie zaliczy przedmiotu to jest problem xD więc każdy ma to w dupie i robią jakieś gówna na zaliczenie.
  • Odpowiedz
@Tatankajotanka: Polskie uczelnie to beton. Są pewne wyjątki, ale generalnie wielke kolesiostwo i układy. Jak ktokolwiek chce być szanowany na świecie, powinien skończyć zagraniczna uczelnie. Wówczas będą się o was pracodawcy bić. A Ukry po tych uczelniach nigdzie roboty nie znajda, ewentualnie na wschodzie. Zresztą informatyka... Znam z 5 programistów >20k i żaden z nich nie skończył informatyki. Albo jakaś matma, albo jakaś fiza, komputery to było dodatkowe hobby po
  • Odpowiedz
@pCiupaga: Polacy, którzy narzekają na taki stan rzeczy (50% Ukrów na uczelniach), powinni traktować to jako motywacje do nauki jeżyków i studiowania na zachodzie. 6-10 lat ciężkiej pracy nad sobą a potem odcinanie kuponów.
  • Odpowiedz
@PDCCH racja, dyplom wyższej uczelni technicznej wuja znaczy w tym kraju. Z takowym plus 2 języki obce proponowali mi tyle, że prychnalem. Poszedłem do zwykłej roboty i zarabiam 2x tyle.

Tylko żal tego czasu, który zmarnowałem na te studia (°°
  • Odpowiedz
@PDCCH: Niestety. Micah z rdr2 nie ma racji, że dusza i niebo to tylko takie bajki ani Tilly, że "duchy są tylko w twojej głowie" Wielebny. Duchy tam były realnie, fizycznie w postaci fali radiowej czyli ducha i nieznanego rodzaju fal, wtopa. Więc żadne zwidy. Taka jest reality. Po prostu wielożycie jest. Buddyzm ma rację. Micah i Tilly byli w błędzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
racja, dyplom wyższej uczelni technicznej wuja znaczy w tym kraju. Z takowym plus 2 języki obce proponowali mi tyle, że prychnalem. Poszedłem do zwykłej roboty i zarabiam 2x tyle.


@tanczespiewamrecytuje: ogolnie rzecz biorac jest jakis mit ze po uczelniach technicznych zawsze jest eldorado, z gorki i pracodawcy chetnie przyjmuja, a to dotyczy tylko programistow, chociaz ponoc teraz jest od paru lat taki zalew juniorow ze nie jest dobrze

Jesli chodzi
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: bo lepiej siedziec cicho jak obcy sie bawia za nasze i naszych rodzicow, nie mowiqc juz o niszczeniu uczelni, bo nie oszukujmy sie, poziom leci na leb na szyje. Lada moment papierek z liceum bedzie wart wiecej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz