Wpis z mikrobloga

Mam schizofrenię i właśnie stworzyłem ostateczny test polityczny
Przychodzi dżin i mówi, że mordo MUSISZ wybrać supermocoklątwe i używać jej minimum raz na miesiąc (a możesz ciągle), jeżeli tego nie zrobisz lub spróbujesz się zabić czy coś to:
Wszyscy geje na świecie będą batoszeni dzień w dzień na publicznych rynkach, wolny rynek będzie zakazany wszędzie na świecie, a wszystkie implementacje komunizmu (który będzie wszędzie) będą jeszcze gorsza wersja ZSRR z większą ilością obozów pracy, cenzury i palowania na ulicach, najłatwiej dostępnym mięsem będzie psie i nie będzie żadnych kar akurat za kradzież komuś psa w parku by go zjeść.
Musisz więc wybrać inaczej do tego doprowadzisz.

Opcja pierwsza:
Masz do końca życia za darmo kawę że sturbucksa i jedzenie z bio i Subwaya (tak długo jak sam to spożyjesz), za każdym razem gdy skorzystasz ktoś dotkliwie bije geja który nie zostałby inaczej tego dnia pobity.

Opcja druga:
Masz do końca życia steki w każdym stek barze, tak samo burgery, kebaby i... piwo w pubie (ale tyle ile sam spożyjesz). Za każdym razem gdy skorzystasz, gdzieś na świecie podnoszony jest jakiś podatek.

#4konserwy #korwin #europa #bekazpisu #lgbt #wegetarianie #kapitalizm #bekazkatoli #trudnepytanie #pytanie #ankieta #kiciochpyta ##!$%@? #pytaniedoeksperta #glupiewykopowezabawy #gownowpis #narkotykizawszespoko
zero_pokory - Mam schizofrenię i właśnie stworzyłem ostateczny test polityczny
Przyc...

źródło: comment_1626948744iefHeKKcV3tDwkEiMbd3h1.jpg

Pobierz

która klątwa wariacie

  • pierwsza 66.1% (37)
  • druga 33.9% (19)

Oddanych głosów: 56

  • 4