Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: Nie oszczędzaj na zmywarce. Jakiś Bosch, Siemens, najlepiej z metalowym dnem. Odpuściłbym sobie zaawansowany piekarnik (funkcja parowa, bez sensu). Jeśli to zabudowa w aneksie, to warto zwrócić uwagę na głośność - tak, żeby siedząc w salonie nie słyszeć lodówki albo odgłosów zmywania.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Jak kupujesz wszystko do kuchni to warto spojrzec na oferte RTV Euro Agd i Media Markt. Maja tam promocje, ze 5 produkt jest za 1% albo 1zl. Kupilem ostatnio wlasnie 5 sprzetow i zaoszczedzilem ok. 1600zl. Wybor sprzetu w promocji jest spory. Ja doplacalem do tych rzeczy, z ktorych wiem ze bede czesto korzystal a inne bralem jakies tansze, np. piekarnik ktorego pewnie bede uzywal raz na miesiac.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: w płycie indukcyjnej najlepiej jak sterowanie jest przez cztery osobne slidery, a nie jeden wspólny, fajnie jak jest większe pole grzewcze, a nie wszystkie takie same. Dodatkowo polecam poszerzoną płytę 70cm, zamiast 60, wygodniej można rozłożyć garnki.
Jeżeli montujesz mikrofalę, to najlepsze są te z pokrętłami. Ja niestety ze względów wizualnych wybrałem taką z guzikami i jest mało wygodna, trzeba się sporo naklikać, żeby wybrać odpowiedni program i ustawić
  • Odpowiedz