Wpis z mikrobloga

Witam mam pytanie,
nie dostosowałem się do zaleceń, i nie utrzymałem odstępu czasowego między braniem mdma, i do czego zmierzam, chcialbym zapytac czy moze mi sie cos stac??
lub tez mam wiele mase pytan bo w sieci ciezko szczerze odnalezc odpowiedzi na to
na przyklad, jesli ma ktos wade serca typu niedomykalnosc zastawki to czy moze mu grozic smierc lub cos, po zazywaniu tego. Czy jest to tzw grupa zwiększonego ryzyka.
Oraz zauwazylem ze byla zażyta dziwna pigula, poniewaz jak zostala zażyta i uplynelo juz z 10 dni to dalej mocno sie swiecą swiatla np z samochodu, a w szczegolnosci ledowe, a jak patrze na boki lub skupiam uwage na przyklad na znak drogowy idąc pieszo to mam wrazenie takiego speeda.
#mdma
  • 5
Nic ci nie będzie ale nie rób tak więcej bo z mózgu jajecznice sobie zrobisz.
Co do serca to nie mam wiedzy no ale chyba jest tam jakiś wjazd na pikawe czyli zbyt zdrowe nie jest imo
To co opisujesz to brzmi jak afterglow ale żeby trzymało 10 dni? Jest to możliwe ale ja nigdy tak nie miałem, powinno przejść za jakiś czas.
@kaktuseek:znaczy przed nią były już inne, ale ta wyglądała jakby ją ktoś posypał brokatem, ciemnozielony granat, oraz na mdma teście wyszło niby legitnie ale nie czuło się dobrze po niej