Wpis z mikrobloga

Ja to mam taka beke z tego konfliktu klonow Barnejow, ze nie wiem. Dwoch starszych typow, mordy identyczne, tak samo narwani, tak samo agresywni, podobne zapedy do minomanstwa no po prostu jak dwie krople wody. Zyli sobie spokojnie az tu nagle jeden wlazl na Szkolna a potem drugiego wkrecil. Teraz sie kloca przez kabel na yt o dwoch chorych poje*bow z Podlasia kto ma wieksza racje. Polozyli na szali swoje rodzinne relacje dla dwoch przyglupow z Bialegostoku i jednego ulanego geja z Bielska. Jeszcze jakby z tego jakies profity mieli a tu gowno. Jeden jakies drobne ma wyzebrane z lajtow a drugi kreci filmiki za darmo. Kisne mocno.
#kononowicz
kamil-tika - Ja to mam taka beke z tego konfliktu klonow Barnejow, ze nie wiem. Dwoch...

źródło: comment_1626901769Hx0lFEsoexlmg0j9dmNNxP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: Mają jeszcze innego brata podobno i powinien złapać 58 letnich dzieciaków, nakopac do dup i dac szlaban na internety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie moglem ze smichu jak barnej pare razy wspominal, ze matka mu mowi, ze ludzie jej gadaja co o--------a w internecie, ale barnejkowi jakos to nie przeszkadza dalej sie wyglupiac.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Jak to jest, że co by się nie działo na szkolnej, jak ktokolwiek się dissował to od razu wiele osób pisze, że to rudy dla pieniędzy nakręcił udawany konflikt itd. A jak te dwa niedorozwoje robią to samo to nikt chyba tego jeszcze nie napisał.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: No i ja się z tego ciągle śmieję ale o wszystkich konfliktach przeczytasz komentarze w stylu "jak ktoś myśli, że ten konflikt między x a y jest prawdziwy to jest głupszy od majora" lub podobny a o tych dwóch przygłupach te same osoby jakoś tych samych bzdur nie piszą. A prędzej te dwa przygłupy by się sprzedali na wzajem za kilka wyświetleń niż tamci o których tak pisali.
  • Odpowiedz
@adik75: Wiesz pare lat temu niektorzy gadali, ze te klotnie konon vs szczur to sa ustawiane dla wyswietlen a poza kamerami to oni sa fajni, mili i sobie z dziubkow spijaja bo przeciez nie mozna byc az tak glupim
  • Odpowiedz
@SVETER: ten blazen bardzo latwo przeszedl do porzadku dziennego nad tym, ze gimby z diskorda (pewnie ten przyglup Sztywniutko i reszta imbecyli od zamawiania karetek pogotowia i karawanow na adres Janka RODO) wydzwanialy do jego matki w srodku nocy, gdy ktos wywachal jej adres i nr tel i wcale nie poczuwal sie do odpowiedzialnosci za to
  • Odpowiedz