Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam dobrego psychologa dla dziewczyny. Sprawa wygląda następująco, matka dziewczyny jest alkoholiczką. Jest już po jednym odwyku, ale niestety bez rezultatów. Dziewczyna nie daje sobie rady, patrząc jak jej mama stacza się coraz bardziej. Szukam kontaktu do dobrego psychologa, który będzie w stanie jej pomóc. Chciałbym, żeby psycholog specjalizował się w tego typu problemach bądź miał już z nimi styczność. Oczywiście prywatnie. Najlepiej, jeśli psycholog byłby ze Śląska lub okolic. Może ktoś z Was może polecić kogoś godnego zaufania.

#katowice #gliwice #zabrze #alkoholizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f878fb1ac965000b015a44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
AnalnyStrażnik: OPie psycholog to jedno ale ważniejsze jest to że Twoja różowa powinna zerwać w #!$%@? wszelkie kontakty z patologiczną rodziną. Tak dla swojego dobra, waszego związku i Ciebie samego. Mamusia, braciszek, ciocia - nie ważne ku*wa, jeśli jest z nimi coś nie tak, uciekać on nich jak najdalej. Bo inaczej Twoja różowa zawsze będzie tkwić w środowisku które ją sponiewierało psychicznie. Jedyny lek oprócz terapii to uciąć te relacje w
AnalnyStrażnik: @Dej_mi:

Wcale nie jest łatwo ale z własnego doświadczenia wiem że to konieczność. OP wyraźnie napisał że jego dziewczyna ma problemy psychiczne z powodu matki. Jak myślisz czy później będzie lepiej? To możliwe ale pod warunkiem podjęcia terapii oraz przez odcięcie się od wyniszczającego środowiska.

Piszesz też o miłości. Ja tam uważam że pijacy nie kochają nawet samych siebie, a co dopiero kogoś innego. Pijacy niszczą siebie i wszystkich