Wpis z mikrobloga

Konfederacja jak w każdej ważnej sprawie nie ma zdania xD

Konfederacja wstrzymuje się od głosu na wotum nieufności dla Czarnka, bo wniosek... wniosek był zły i szyny... szyny też były złe. Merytoryczna opozycja.

Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem:
https://www.wykop.pl/link/6198989

#polska #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Kozajsza - Konfederacja jak w każdej ważnej sprawie nie ma zdania xD

Konfederacja ...

źródło: comment_1626895475SEr7EJ8QjfN4lHVsZjkxa3.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@milymirek: „

Ale osobiście nie zamierzam zwalczać przepisu zabraniającego obrazę uczuć religijnych.

A dlaczego nie?

Ponieważ nie bardzo bym chciał, żeby ktoś obrażał moją religię

A nie masz nic przeciwko, żeby ktoś obrażał drugiego człowieka - bo to jest wolność słowa, ale Twoja
  • Odpowiedz
@OstryKrulAlbanii: Kontynuację "przeoczyłeś":
"To jest temat gdzie nie mam bardzo głęboko wyrobionego zdania"
"Wydaje mi się, ale tak rzucam bez głębszego przemyślenia, że gdybym miał do wyboru obecny zakres wolności słowa, lub taki pełen jak jest w stanach, prawdopodobnie wolałbym ten, który jest w stanach"
"natomiast osobiście, nie zamierzam przejść do historii, jako człowiek który walczy o to, żeby moi wrogowie mogli obrażać moją religię"
"bardzo oczywiście szanuję moich wrogów i ich cenię, ale aż tak pracy im
  • Odpowiedz
@milymirek: Przecież Stany są zalewane poprawnością słowa, nie urażeniem żadnego człowieka ze względu na rasę, płeć czy seksualność, a Konfederacja ciagle tylko narzeka na zepsuty zachód - to nagle chcą jak oni?

Poza tym - ułatwiać wrogom, bo nie jest mu na rękę to, że Boga ktoś by mógł mu obrazić (bo Bog jest ważniejszy od człowieka) tak jak człowieka o którego postuluje.

Ale tak czy siak, te Stany to
  • Odpowiedz
@OstryKrulAlbanii: W stanach, zdaje się, nie z prawa wynikają te problemy tak bardzo, tylko z nabytych przez ostatnie długie lata obyczajów.

Może mnie ktoś poprawić, ale u nich nadal można mówić mniej więcej co się chce.

Za dużo projekcji o zabarwieniu lewicowym "jak to my widzimy konserwatystów".
Trochę mówisz w obcym
  • Odpowiedz
@milymirek: XD Projekcie o zabarwieniu lewicowym? Nie użyłem ani jednego zapożyczenia, czy czego tam tej mitycznej lewicy się przypisuje.

Znowu mijasz się z odpowiedzią na zacytowany przeze mnie dobitny początek tej wymiany zdań Mentzena (korwinisty).

Obok wolności pojawia się instytucja KK i jego zasad, które tym ludziom często przesłania mocno sprawy światopoglądowe, dlatego zawsze gdzieś obok/wokół są narodowcy i ruchy z pogranicza faszyzmu.

Nie wciągniesz mnie w gierki typu, że
  • Odpowiedz
@OstryKrulAlbanii: No gadasz, że to taka konserwa co nienawidzi zachodu.
A przecież nikt normalny nigdy nie traktował tych cech zachodu za złe.
Tylko rozwiązłość seksualną, przemoc itp. rzeczy odbierają jako złe.

To jest typowo lewicowe widzenie konserw.
Ale to reguła, widzieć swoich przeciwników w jak najgorszym świetle. To
  • Odpowiedz
serio mam to komentować?


@OstryKrulAlbanii: Nie. xD W ogóle nie planowałem rozpoczynać tematu. :D
Pokazałem, co się konserwatystom ewentualnie nie podoba na zachodzie. Coś innego, niż ty wskazujesz (wolność słowa).
  • Odpowiedz
No faktycznie niszczy się kraje, tyle jest tych przypadków, bo przecież to, że się urodziłem w zupełnie losowym miejscu na Ziemi obliguje mnie do tego, żeby utożsamiać się z starymi tradycjami i wierzeniami części obywateli tego kraju.

Nie wiem, jak dla osoby nie wierzącej/nie podzielającej tego, że partner na całe życie i seks tylko po ślubie są w porządku - jest źle odbierany, przez kogo? XD Mogę mieć wiele partnerek i nadal być dużo lepszym człowiekiem niż wielu zatwardziałych tradycjonalistów, wiesz?


@OstryKrulAlbanii: To jest bardziej złożony temat. Nie wygląda żeby było warto ci tłumaczyć - bez obrazy.

To, że lider Konfederacji formułuje myśl wolności zgodnie z KK, a nie odwrotnie - od czego a priori wyszedłem w dyskusję w
  • Odpowiedz