Wpis z mikrobloga

Unia Europejska, 2019:
Twoja prywatność i dane osobowe to świętość. Zwłaszcza dane wrażliwe: jak przynależność etniczna, przynależność rasowa czy dane medyczne. Właśnie dlatego wprowadziliśmy RODO - by Cię chronić. Będziesz się musiał na każdej stronie przeklikać przez dwa okienka więcej, ale chyba warto?

Też Unia Europejska, 2021:
Jeśli chcesz skorzystać z kina, poinformuj Patrycję na kasie za pomocą kodu QR, że poddałeś się szczepieniu na chorobę XYZ. Jeśli chcesz skorzystać z WC na Centralnym, poinformuj Panią Klozetową za pomocą kodu QR, że poddałeś się szczepieniu na chorobę XYZ. A, i jeśli chcesz wrócić do domu Uberem, wyślij do nich selfika w masce. To chyba nic takiego?

#koronawirus #posilekzawysilek #zostanwdomu
Dutch - Unia Europejska, 2019:
Twoja prywatność i dane osobowe to świętość. Zwłaszcz...

źródło: comment_1626894321R0FUU5ipJNNjzg7oTIlLiy.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@DunningKruger:

kobieta, nie inkubator xDDDDDDD

Widać plakietka była zbyt krótka na pełen pakiet: kobieta (osoba z macicą?) nie inkubator, plastikowe słomki - STOP!, zaszczepiona trzema dawkami <3 <3 <3, Black Lives Matter, I Fucking Love Science!, panseksualnx, #kamala2024 #gogreen #zerowaste
  • Odpowiedz
@Dutch: za daleko już to wędruje, do tego mam taka zawodową zjebę, że zwracam uwagę na taka miłą kreskę rysunków, które używane są w takich wiadomościach. Ciekawe czy na Ukrainie będą mi takie kwiatki z Ubera wyskakiwać, co lepsze dwa tygodnie temu na Chorwacji zamawiałem Uberka i takiego cyrku nie było.
  • Odpowiedz