Wpis z mikrobloga

@perfumiara: rób każde zadanie i oglądaj każdy filmik w kursie matemaksa. Ja tak robiłem do połowy kursu i zdałem na 38% bez przerabiania trygonometrii i tych innych rzeczy pod koniec (bo za mało czasu sobie dałem) + miałem braki sięgające gimnazjum, lub być może nawet podstawówki lol.
  • Odpowiedz
@quxo: a tu notowałem wszystkie godziny nauki. Tak więc jak widać przed maturą zakończyłem na godzinie 47 nauki przez kurs matemaks na części 32. I tak w miarę bez stresu większego zaliczyłem maturę. I jak już wspomniałem miałem braki sięgające nawet podstawówki, więc wchodziłem tutaj z całkowicie pustą głową jeśli chodzi o matematykę. W dodatku nie było mnie na zajęciach w gimnazjum i w liceum, bo miałem nauczanie domowe. Przerób minimum
quxo - @quxo: a tu notowałem wszystkie godziny nauki. Tak więc jak widać przed maturą...

źródło: comment_1627027124PvKacUT9T067Hw3b7JCqGz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@perfumiara: zacząłem się uczyć jakoś tak piątego kwietnia. Czyli trochę mniej niż 30 dni się uczyłem, po dwie godzinny dziennie (nie do końca regularnie)
/edit 47/2 = 23.5. tyle dni się uczyłem łącznie. 2 godziny nauki matematyki dziennie według mnie to optymalny czas, chociaż z większą determinacją można by 4 godziny się uczyć, lub nawet jakieś 6. Jedna godzina to trochę za mało
  • Odpowiedz