Wpis z mikrobloga

Mirki mam sprawę, potrzebowałbym drobnej pomocy jakiegoś złotej rączki ze smykałką i lutownicą. Sam niestety nie mam ani lutownicy, ani nie bardzo wiedziałbym jak to zrobić.

Pacjent to odkurzacz ze zdjęcia. Jakiś czas temu wziął i się przewrócił z pomocą niepijanego starego. Obrócił się (odkurzacz), ojciec chciał go obrócić z powrotem, ale zrobił to w złą stronę i prawdopodobnie zerwał się jakiś kabel w środku, bo nie działa elektroszczotka i podświetlenie. Od tego czasu odkurzamy tylko tą mniejszą częścią, a przez całość tylko ładujemy.

Kminiliśmy nad serwisem, ale wszędzie odmawiają, nie chcą się tą marką zajmować. Ja zgaduje, że robota krótka, prosta i chodzi tylko o ten kabel. Gorzej jak nie, ale to wtedy srał pies ten odkurzacz. Trudno.

Znalazłby się ktoś w #katowice chętny podjęcia się tego zadania? Odpłatnie ofc za jakąś flache, 5 dych czy na ile tam to się wyceni.
#elektronika
ruda_stuleja - Mirki mam sprawę, potrzebowałbym drobnej pomocy jakiegoś złotej rączki...

źródło: comment_16268718469yvZQjinTpjWopNWoEIo9N.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweetDreams: Problem trochę, że boje się że jak to spróbuje rozkręcić to nie będzie potem czego skręcać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie mam drygu do takich rzeczy, nie chce czegoś tam połamać, albo rozwalić do reszty.
  • Odpowiedz