Wpis z mikrobloga

Moje rozkminy Tinderowe. Mam ustawiony zakres od 18-28 lat. Szukam dziewczyny po zdjęciach oraz opisie. Opisy ma mało która a już taki by coś mówił o sobie to też ze świecą szukać :P Na zdjęciach patrzę trochę po wyglądzie bo blondynki, kręcone włosy czy tatuaży lub piercing mnie nie kręcą. Szukam też na zdjęciach jakichś zajęć - rolki,kajaki, góry no coś więcej niż świecącej dupy/cycków. Dlatego średnio na 100 dziewczyn może 3 lajkuje :P Także dziewczyny jeśli szukacie czegoś na dłużej moja rada jako świeżaka w #tinder jest taka by dać opis - naprawdę to czytamy :D jakiś fajny kawałek ze spotify - jak widzę coś w moich klimatach o wiele to zwiększa szanse na "dogadanie" no i zdjęcia przedstawiające co lubicie robić :)
  • 18
@Niebadzlosiem: pytasz goscia ktory po przerobieniu tindera (apka do ruchania) badoo (samotne matki i hipopotamy) i sympatii (cmentarz martwych kont i ograniczenie do 1 wiadomosci dziennie) wrzuca wpisy na mirko o tym ze szuka dziewczyny xD

Przez te aplikacje nic nie znajdziesz. One nie sa do randkowania i szukania zwiazku tylko do nabijania sobie atencji i przelotnego seksu ¯_(ツ)_/¯
@Niebadzlosiem: Znajdź jakąś szkołę tańca towarzyskiego, na bank będzie tam więcej dziewczyn niż facetów, z kimś trzeba ćwiczyć, wiec siłą rzeczy poznasz jakieś osoby. Po pewnym czasie wspólne piwo, koleżanki koleżanek, sprawdźmy się w jakimś klubie jak nam pójdzie tańczenie, i znajomych przybywa.
@Niebadzlosiem: @Sam_w_domu:

Ja wam powiem tak :)

Piękny nie jestem , wqrwiony na baby przez żonę z którą się rozwodzę :) testowałem wszystko by poznać kogoś fajnego :)

I jak nie wierzę w cuda, to na sympatii raz jak już kapitulowałem, wyłączyłem filtr na wiek 35-45 :) i napisała do mnie dziewczyna lvl 29 :) jak potem opowiadała, pierwszy raz w życiu sama zagadała.

No i jest cudownie już 2
@Sam_w_domu: Dramatyzujesz, wcale nie ma samych jednodniowych. Druga sprawa zainwestowanie 40 pln czy nawet 90 cię finansowo nie zabije, a przynajmniej nie masz ograniczeń w gadaniu i masz ogromną przewagę nad innymi tym samym. Bo da się kupić że można pisać samemu wiele i że można pisać do ciebie bez ograniczeń.

Więcej wydajesz pewno na jedna imprezę, wiec jak chcesz dać sobie szansę to się szarpnij :) a jak ci żal
@Sam_w_domu: Przyznam że nie wiem jak to dziś działa :) ostatni raz , korzystałem dwa lata temu

ale widzę takie coś w cenniku

III. Dodatkowe Usługi Płatne

a. Pocztą otwarta jest dodatkową usługą umożliwiającą odpisywanie na wiadomości osobom bez aktywnego pakietu Premium. Jej koszt to 5 zł (cena brutto zawiera podatek VAT w wysokości 23%) za 1 miesiąc (30 dni). Użytkownik może zwrócić się do Biura Obsługi Klienta Sympatia.pl z prośbą