Wpis z mikrobloga

PAMIĘTAJCIE, ŻE PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ!

Kiedy ja musiałem łączyć naukę z pracą żeby móc skończyć, normiki studiowały i świetnie się bawiły za hajs starych.
Musiałem łamać sobie kręgosłup w januszexie żeby moć do gęby włożyć najpodlejsze jedzenie z dyskontu, liczyć każdy pieniądz jaki miałem, oszczędzać na wszystkim, dobierać zmiany by być na uczelni i w robocie.

Oni teraz mają co wspominać, jak imprezowali, poznawali ludzi itp, ja do dziś mam koszmary z tego okresu i #!$%@? zdrowie, nawet silne tabletki przeciwbólowe nie dadzą rady uwolnić się od bólu.
Dobrze, że przynajmniej na ostatnim roku pracowałem w KFC, to mogłem jakoś spokojniej wszystko ogarnąć, bo inaczej byłby magik, tym bardziej, że miałem nawet myśli samobójcze xD

no ale pieniądze szczęścia nie dają xD

Ano, bym zapomniał ci najbardziej przebojowi z kierunku mają fajne, dobrze płatne prace i szczęśliwe życie, a ja jedynie samotność, brak celu i perspektyw XD

#przegryw #rozwojosobistyznormikami #blackpill #suicidefuel
Pobierz NiebieskiGroszek - PAMIĘTAJCIE, ŻE PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ!

Kiedy ja musiałem...
źródło: comment_1626811273tWjCUY0Skqkn8wryhXRJU0.jpg
  • 24
@kamil150794: Można by powiedzieć że jakby się miało grube miliony to można by wtedy dojść do pewnych celów... tylko raz, czy to by było tego warte jakby się doszło, dwa dojście do tych grubych milionów dla przegrywa to jedno wielkie XD, jest olbrzymia przepaść między zostaniem mirkiem w IT a celebrytą. I nawet z tą grubą kasą to co będę robić, kupię sobie wielki jacht dla samego siebie? Zacznę urządzać huczne