Wpis z mikrobloga

Nie wiem ugułem może jestem dziwny ale mnie oglądanie szkolnej 17 relaksuje i wprowadza w taki spokojny nastrój. No bo ja tu z-------l w pracy, tu uczelnia i jeszcze milion innych spraw, a tam na podlasiu żyją sobie takie dwa chłopy co sobie psznie tuszq, srajq pod siebie i nie mają żadnych zmartwien. I tak sobie mysle ze jak mi w zyciu nie wyjdzie to będe robil to zawsze mogę zostac takim drugim majorem/kononowiczem żerującym na mopsie i nie robiącym zupełnie nic

#neet #kononowicz #patostreamy
N0rkoman - Nie wiem ugułem może jestem dziwny ale mnie oglądanie szkolnej 17 relaksuj...

źródło: comment_1626790919Z9DOwvUQxdiKxAri8pYoua.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I tak sobie mysle ze jak mi w zyciu nie wyjdzie to będe robil to zawsze mogę zostac takim drugim majorem/kononowiczem żerującym na mopsie i nie robiącym zupełnie nic


@N0rkoman: O jaki ty mądry. Oni od malenkosci na to pracowali wraz z ich otoczeniem a ty bys chcial od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@N0rkoman: nie każdy może być taki jak oni.. pamiętaj, że mądrością i pracą ludzie się bogacą a nauka to klucz do potęgi, musisz zdobyć wiele takich kluczy by sobie otworzyć zamknięte drzwi Choroszczy jak już tam trafisz
  • Odpowiedz
@bolsonn: nie, do giełdy to ja nie mam głowy i to ryzykowne, inwestowanie w nieruchomości jest duzo pewniejsze tylko trzeba znaleźć okazje i miec troche gotówki na start
  • Odpowiedz