Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 189
@Drezek: tablica tej pani ( ͡° ͜ʖ ͡°) to członkini Federacji Młodych Socjaldemokratów o których pół roku temu robiłem znalezisko jak śmiali się z Ujgurow :)
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Gdyby Ukraińcy rekrutowali się na takich samych zasadach jak Polacy nie było by problemu ze studiują problem w tym ze oni od startu maja taryfę ulgową a rekrutują się z ocen z ukraińskiej szkoły czyli pewnie za 100 dolarów mogą prześcignąć jakiegoś polaczka co od 2 lat się uczył i napisał rozszerzenie na 90%
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Kuwa nie zapomnę jak w Lwowie na targu dla beki kupowaliśmy podrobione polskie dowody osobiste Tuska, Karaczana, Rydzyka XD Z 2 paszporty mam z tego wyjazdu. Prawko Ukraińskie XD Oni twierdzą, że matury są legitne XD?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Typowa oderwana od rzeczywistości Juleczka odpowiadająca dogmatycznymi skryptami na skomplikowane problemy. Zero refleksji, zero głębszego przemyślenia sprawy. Ideologia każe tłumaczyć takie zjawiska ksenofobiom i rasizmem bo to przecież odpowiedź na wszystkie problemy związane z imigracją ;v
  • Odpowiedz
@ChadMessiah: Nawet jeśli te matury są legitne to nie zmienia faktu, że są inne niż polskie i jest to zwyczajnie nieuczciwe, aby porównywać wyniki jedynych i drugich. Kiedy weszła nowa matura to osoby ze starszych roczników, zaczynające nowe studia pisały na uczelniach testy, których poziom, zakres i forma przypominały nową maturę
  • Odpowiedz
@MartinoBlankuleto: Całe szczęście ten cyrk już dawno za mną. Ale na miejscu tej młodzieży miałbym niezły ból dupy. To jest #!$%@? nieuczciwe, ale no kłamać nie będę, lekko mnie to śmieszy XD Pewnie 897328917 dzieciaków dostaje w tej chwili zjeby, że to wszystko wina TikToka XD
  • Odpowiedz
@eternos15: za 300 USD na lwowskim OLX mozna kupic karte Polaka, cena prawa jazdy C+E okolo 600E-1000E, zalezy ile masz czasu na oczekiwanie, od reki

Jeden z najbardziej skorumpowanych panstw w Europie, a nasze tegie glowy dali wszystkim szanse jakby byli aniolami i nie wykorzystaja tej nierownowagi na swoja korzysc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OCIEBATON: napisałem pod postem tej Pani, że widzę wielką empatię w sprawie dyskryminowanych Ukraińcach i Białorusinach, w odróżnieniu do Ujgurów w Chinach, z których ona z jej kolegami robiła sobie heheszki i dostałem bana, także Iks #!$%@? de
  • Odpowiedz