Wpis z mikrobloga

Osz ty Miras złaź z tamtąd bo sobie coś zrobisz ! Czy ja widzę, ze to hardtail ?? Widok urywa dupe! Bywasz w LAAX ? My co roku zima narty lato rower. Muszę zacząć obserwować ten tag. Z chęcią bym pełna dzida po śniegu poleciał w dół :)!!!
@smokingcat: nie przeżyłbym na hardtailu, to pełnoprawne fully ze 170mm/ 165 mm.

Zjechałem po śniegu, było fajnie, mogę polecić. Szukam śniegu żeby po nim pojeździć latem bo fajnie się zjeżdża.

Laax to zupełnie inny koniec Szwajcarii, mam z 5h i nigdy nie byłem.
@manedhel: 170 brzmi prawilnie! Pozdro z 180 elektryka! Mieszkasz tam ? Jaka branża jeśli mogę wiedzieć ? Daleko do jakiegoś lodowca masz ? W L2A (FR) lodowiec 3300 kręci do końca lipca.
Super@wygladaja grupy dzieciaków ze szkół jak o 7:00 jada na wf na@lodowiec :) w śniegu jeździłem (MOH i mega zaliczone) a w tym roku można było smigac po stokach w całej polsce bo narciarzy nie wpuszczali :))) co to
@smokingcat: mieszkam, mam dom w alpach Berneńskich na zboczu Riederhorna, branża farmaceutyczna. Mam zaraz obok lodowiec Aletsch - nie jeździ się, ale ładnie wygląda.

Moje dzieci też będą się tam uczyły jeździć - standard w moim kantonie że gminy wysyłają dzieci na wf na najblizszy teren narciarski.

Też brałem udział w kilku zawodach DH po śniegu, ale wolę enduro i najpierw podjechać czy wnieść rower zamiast po prostu zjeżdżać.

Rower
@manedhel: Żyjesz moimi marzeniami :) kiedyś knułem plany przeniesienia się do Szwajcarii kuszony zarobkami. Ale w PL udało się ogarnąć zawodowo wszystko wiec zostałem. Ale jak pisałeś o walkach krów to zacząłem żałować, ze takie rzeczy mnie ominą.

Też chciałbym by moje dzieci miały opcje w czerwcu na WF ćwiczyć jak carvingować :)

Nie oceniaj mnie po tej wypowiedzi ale ja nie cierpię podjeżdżać. Wolę . więcej zjechać w tym czasie.