Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Tam wszyscy Cwane Lisy
Jun i Srejle chciałyby ich chłopak/partner/ narzeczony/mąż, nieważne jak nazwiemy osobę im towarzyszące, by zarabiali 5000$+. Tylko ja się pytam dlaczego ?? Dla mieszkania w apartamentowcu, wycieczek, ciuszków, wizyt u fryzjerów, kosmetyków zamawianych z UE itd? Tam wystarczy ktoś z mniejszą zawartością portfela. Z tych odcinków z nimi to zapamiętałem, że tylko jadły bałuty, ryż, warzywa i jakieś ślimaki/ owady, kacze łby i drobiowe nogi. To chyba tanie jest, bo to uliczne jedzenie?!! Za to jedzenia europejskiego np: pizzy, pierogów, hamburgerów itp. nie lubią ehh... W dodatku żeby zostać ich "patronem", że tak to nazwę powinno być się również co istotne, właścicielem/udziałowcem w jakimś browarze albo gorzelni. Ciągle tylko z kielichem w ręce, lub kuflem. Tak się zarobiły biedne dziewuchy, że czasu nie miały aby zadbać choćby o stan fizualny i użyteczny zamrażalki ( Krzysztof Kanadyjczyk z #!$%@?... na ustach szorował zapyzjałą zamrażalkę) i wcale mu się nie dziwię. Jun wysłana na targ po ziemniaki wróciła z pomidorami. A z Srejle dość, że był problem-bariera językowa, to chęci do pracy brak. Przez tyle miesięcy co była w Polonii, to zaledwie nauczyła się wymawiać słowa good. Ciekawe czy wie co to znaczy. Bo z jednej strony słowo to oznacza zwrot - dobrze, ale też może oznaczać towar. Ona chciała do pracować w Pizzerii u Adama&Krzysztofa?? Ciekawe jakby się porozumiewali ... na migi, czy pismo obrazkowe.??no hit uniwersum. haha Śmiechu warte to wszystko . Kobiety w ogóle nie w moim typie. Wiem odrobinę o kobietach z Azji, bo znam dwie dziewczyny z Korei Płd. Wiadoma sprawa, należy się cenić ale żeby wymagać to najpierw trzeba dać coś od siebie. Widzę tu też samą winę Adama, brak egzekwowanej odpowiedzialności od pracowników za powierzonę im zadania. No bo chyba jakieś zadania mieli do wykonania w Tej Polonii??! Ale Adam tez powinien wziąć się garść i dawać przykład jako właściciel/Manager. Organizacja pracy, profesjonalizm, sumienność, czy rzetelni pracownicy kłania się by myśleć o czymś więcej, mówię tu w kontekście Pizzerii. No chyba, że ma to być tylko serial dla widzów YT. Taka Prawda na podsumowanie.
  • 6
@Akatrosh: Napisałem to co każdy mógł/nadal może zobaczyć na odcinkach z Polonii. Jak ktoś z uwagą, to pewne wnioski się same nasuwają. Nic nie koloryzuje, nie wyolbrzymiam i nie obrażam, żeby było jasne!!!!!
1. Mowa o poznaniu chłopaka który zarabia 5000$ była?
Tak, wielokrotnie i odcinkach i na live u Adam, w czym problem??
2. Żywiły/ kupowały uliczne jedzenie??
Tak, kupowały dla siebie, chociaż Marcin-Kucharz gotował w Polonii na miejscu!!! Adam