Wpis z mikrobloga

Pamiętam kiedyś za dzieciaka jak wbiłem pierwszy raz za na czaty albo w erze GG
I masa dziewczyn same zagadywały, pamiętam dziesiątki kontaktów nowo poznanych dziewczyn na gg, jakoś ludzie szukali kontaktu/rozmowy, dziś nawet na Messengerze możesz mieć po tysiąc znajomych i zero odzewu.

Ech czy wszędzie tak musi to wyglądać super początki, złata era, i coraz gorzej.
Dziś nic nie trzyma kobiet aby chciała prowadzić z tobą rozmowę według mojej opinii social media osiągnęły krytyczny punkt swojego istnienia, totalne bagno, "samotność przy kontakcie z całym światem"

Wydaje mi się że nigdy w historii przez to co podarowały nam social media i jego ewolucja nie byliśmy bardziej nieszczęśliwi, wyhodowaliśmy raka którego już nie usuniemy, wszyscy zachowują się przeciętnie a nawet miernie lecz miernota staje się przeciętnością, lecz wszyscy myślą że są wyjątkowi oczekują tego od innych wobec nich samych, takie poczucie ukształtowały w nich social media.
Nie popełniamy błędów, nie mylimy nie widzimy w sobie problemu.
Pytanie czy może być jeszcze gorzej? Klimatyczna scena z BladeRunera 2049 Naszą przyszłością?
https://www.youtube.com/watch?v=iblP_m4zd3s&ab_channel=RamatVideos

#p0lka #socialmedia #tinder #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@Wololol Social media używane są do kreowania fałszywej wizji świata i ludzi. Ludzi, jakimi nie są na prawdę, a potem inni " chłoną" tę wizję i myślą, że to standard. Każdy uważa się za lepszego i za "indywidualiste" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wololol: oj też pamiętam te czasy, wtedy wszystko było lepsze ;D Teraz laski mają wypaczony mózg od instagramów i innych gówien, a tinder służy po to by sobie samoocene podnieść, bo nawet brzydkie grube szony dostają masę lajków XD
  • Odpowiedz