Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#basen #lejkowata #klatkapiersiowa Od wielu lat mam problem- wklęsła klatka piersiowa, od czasów podstawówki/ gimnazjum wada zaczynała się pogłębiać, nie będę tutaj się rozpisywać co przez to przechodziłem, ale z dużą niedowagą wyglądało to bardzo źle, psychicznie rozwalony przez lata, niska samoocena itp, itd, z czasem trochę przeszło, lecz w głowie dalej coś mi siedzi, nie leczyłem tego operacyjnie, wada nie zagraża życiu, no poniekąd- bo psychice dalej. Obecnie mam już 33 lata i właśnie zmierzam tutaj do celu, wyjeżdżam pierwszy raz na wakacje, z żoną i córką, która ma już 3 lata, bardzo, ale to bardzo chciałbym się przełamać i iść z nimi na basen/ jezioro, ALE problem jest tego typu, że jak tylko pomyślę o tym, by zdjąć koszulkę... blokada, wspomnienia za dzieciaka, no nie dam rady, może ktoś z Was ma podobny problem i sobie poradził? czy są jakieś bezrękawniki dla facetów, w których nie będę wyglądał jak kretyn na basenie? PS zdjęcie załączone z wiki, nie moje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f4a126072fc8000a3ae7de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
@piotr03: strój trithlonowy to może być dobry pomysł, trzeba tylko dokładnie czytać regulaminy pływalni czy nie wykluczają takich ubrań.

@AnonimoweMirkoWyznania: z tego co widzę na google to w większości wypadków ta wada nie wygląda na tyle źle żeby trzeba było się z nią ukrywać. Zapomnij co było za dzieciaka i żyj normalnie, jesteś już dorosły.