Wpis z mikrobloga

Szczerze powiem, że sceptycznie podchodziłem do #blackpill. Miałem długo dziewczynę, ogółem była miłość, ale się rozpadło z różnych powodów. Przeżyłem to, ale od tego czasu nie specjalnie kogoś szukałem, bo mam mało czasu. Koleżanka jednak podsunęła mi jakieś znajome. Ja już 30 lat, te znajome podobnie, wiec nie żadne małolaty.

Pierwsza Julka po napisaniu wymieniła jedna wiadomość i tyle. Później próbowałem zagadać i totalna zlewka, no ok. Kolejna już trochę lepiej - spotkaliśmy się, w międzyczasie jakieś małe pisanie. Takie obiektywne 7/10, typ kujonicy, ale ja bardzo lubię taki i mi się bardzo spodobała. Później kolejne spotkania. Ogółem bardzo się starałem, gadaliśmy długie godziny. To ja głównie inicjowalem spotkania, telefony i wiadomości. Nie przeszkadzało mi to, bo lubię się postarać. Bardzo ja tez polubiłem, ale zauważyłem, ze jest trochę zdystansowana. Postanowiłem wiec jej dać trochę pola na jakaś chociaż najmniejsza inicjatywę - bodaj jakiś SMS. I co? Od dwóch tygodni cisza, niedawno dzwoniłem nie odebrała i nie oddzwoniła ;D

To jaka klasę maja dzisiaj ludzie to jest temat na rozprawke. Sam jestem jakieś 7/10, 185, regularnie trenuje, nie zarabiam kokosów, ale zdecydowanie ponad średnia. Sporo zainteresowań (nie gry, nie piłka nożna) W miarę normalny typ, mieszkam w dużym mieście. Nie szukam gwizdy tylko już trochę żony, bo chciałbym się ożenić i mieć normalne życie. Nie za bardzo wiem kim trzeba byc zeby wywołać jakieś wrażenie na dziewczynie. Albo, żeby chociaż nie było jej szkoda czasu napisać „było miło, ale dziękuje”. To znaczy wiem - trzeba zajebiscie wyglądać i bardzo dobrze zarabiać. Ja chyba już nie mam czego szukać.

Trochę #przegryw
#podrywajzwykopem
  • 20
  • Odpowiedz
@bedziemagik2137: No właśnie niestety nie, normalna, ale mam całkiem ok brodę

@OstatniRomantyk No raczej nie, no ale przeciętny gość, wyobraź sobie. Przy czym ja nie celuje w ślicznotki

@Andrzejzzz no właśnie tez tak myślałem, ale się okazuje, ze w podejściu czysto ewolucyjnym jest po prostu dużo prawdy. To nie jest cała prawda, ale jest sporo elementów, które pozwalają rozgryźć czym się rządzą układanki międzyludzkie
  • Odpowiedz
@szczypawka: xDD kiedy wy się nauczycie. Ze wzrostem 185 i mordą 7/10 to możesz co tydzień inną obracać. Gościowi odpisujesz że jesteś przeciętnym gościem a określasz się jako 7/10 czyli mocno ponadprzeciętny xD 8/10 to już są modele co zarabiają na życie poprzez swój wygląd i twierdzisz że jesteś tylko trochę gorszy i narzekasz a to ile i jakich masz hobby i czy masz mięśniory czy nie to nikogo nie obchodzi
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: No właśnie się uczę ze trzeba pozbyć się złudzeń i zamknąć się w piwnicy, ewentualnie wyjechać, zarabiać fajniejsze pieniądze i mieć wszystko w dupie. Coś sobie chociaż kupie i gdzies pojadę, bo tu pozostaje tylko zgnilizna. Dzięki za odpowiedz, masz dużo racji
  • Odpowiedz
@szczypawka: nie wiem na ile ironiczna jest twoja odpowiedz, nie chodzi o to żeby się zamykać w piwnicy, wręcz przeciwnie i nie chciałem agresywnie brzmieć ale no goście 7/10 mają już w #!$%@? powodzenie i to jest duża mniejszość, nie chcę psuć twojego poczucia wartości itd. wiesz o co cho ale po prostu przeciętność to jest 5/10 a nie 7/10 a bardzo wielu ludzi ma jakoś problem ze zrozumieniem tego xD
  • Odpowiedz
@janeeyrie: z dwiema od momentu rozstania.

Napisałem, ze ogółem klasa jaka ludzie reprezentują jest bardzo często słaba. I nie napisałem tego na podstawie dwóch przykładów, ale całego dotychczasowego życia - dwa ostatnie przykłady tylko mnie upewniły.

Co do kobiet to nie wiem za bardzo ile musiałbym spotkać, żeby Twoim zdaniem mógł się wypowiadać. Nie prowadzę badań, nie znam liczb. Znam jedynie przypadki swoje i znajomych.

Nawet nie chodzi o to czy
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: nie no ja mówię serio, mam już #!$%@?. To nie jest tak ze te dwie dziewczyny mnie jakoś rozczarowały i się obraziłem. Rozjechały mnie juz wcześniejsze podboje, później związek, a teraz się okazuje, ze loszki to juz nawet nie tracą czasu, żeby odpisywać, ze „to nie to” (wiadomo, ze skacze dla innego, ale przynajmniej stara się być miła i dać jakakolwiek zwrotkę)
  • Odpowiedz
@szczypawka: ciężko się dziwić babom w sumie bo spermiarze tak to wszystko nakręcili że im po prostu #!$%@?ło ego w kosmos i tyle. Dziewczyny się po prostu mają za księżniczki i mają #!$%@? bo wiedzą, że czeka na ich zawołanie armia spermiarzy którzy są w stanie dla nich naprawdę dużo zrobić więc się nie przywiązują do pojedynczych gości. Ja też czasem piszę z jakąś intensywnie i mam wrażenie że może jest
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: No właśnie to są te prawdy z blackpilla, które wcześniej traktowałem trochę z przymróżeniem oka. Niektóre nadal tak traktuje, ale sporo się zwyczajnie sprawdza. W skrócie - jeżeli nie jesteś znacząco ponadprzeciętny to randkowanie nie jest wcale przyjemne. Nie ma motylków, tylko tak naprawdę pragmatyczna ocena - jak już przejdziesz jakiś wstępny filtr wyglądu to później zaczynaja się mniej lub bardziej zawoalowane pytania o to jak zarabiasz, czym jeździsz i
  • Odpowiedz
@bedziemagik2137: @szczypawka: kwadratowa szczęka to cope(oczywiscie nie może być za mała, najlepiej wygladają goscie bez wielkiech bo sa bardziej estetyczni a to kobietą się bardziej podoba jak Lachowski, O'pry, Dellisola) sa wazniejsze cechy, dobre kości polikowe, kształtny maly prosty nos, brwi, oczy.
@ehhcokolwiek: dokladnie z mordą 7/10 i 185 mozna co tydzien inna obracać, ja jestem 7,5/10 własnie z 185 i wieku 31 #!$%@? małolaty, same sie na knage
  • Odpowiedz
ale po prostu przeciętność to jest 5/10 a nie 7/10


@ehhcokolwiek: Mam wrażenie, że to przez różne gazety/strony itp gdzie ocenia się gry, muzykę, filmy. Ile to ja już razy czytałem recenzje czegoś w stylu 'no nic nadzwyczajnego, średniawka, takie 7/10'(zwłaszcza w przypadku gier, żeby wydawca się nie obraził i dalej dawał gry do recenzji) I potem ludzie myślą, że 7/10 to przeciętny xD
  • Odpowiedz
No dobra to ja nie jestem 7/10, raczej średnio czyli pewnie 5/10. Nigdy się nad tym po prostu nie zastanawiałem i jakoś tak sobie przyjąłem, ale to co mówicie ma sens. Nie jest to miłe, ale faktycznie dużo tłumaczy. Dzięki tak czy inaczej
  • Odpowiedz
@szczypawka: #!$%@? 7/10 xD jakbyś był 7/10 to bys nie miał dużego problemu z babami
ja jestem 6-6,5 może, 188cm wzrostu i mimo prawie 27 lat na karku rucham małolatę obecnie (legalna panie władzo), i odkad skonczyłem te 19-20 lat nigdy nie miałem problemów zeby zaruchać/wejsc w zwiazek
  • Odpowiedz