Wpis z mikrobloga

Taka wskazówka jakby ktoś znalazł się w podobnej sytuacji- walimy z łokcia w zagłębienie między końcem karku, a głową tylko nie za mocno bo można człowieka łatwo i poważnie uszkodzić. Pacjent odpływa błyskawicznie.
@DrKittens: @demonox: wydaje mi się, że ten typ wyjął nóż dopiero jak tych dwóch go dojeżdżało i przez tych cweli zostali odciągnięci. Wtedy już na grubo wszyscy zaczęli od śmiecia uciekać jak po życie a wcześniej się lali. Także nie dość że pomogli bandycie, to jeszcze według mnie doprowadzili do nożowania. A karyna pewnie dupa jednego albo drugiego.


@InspektorDupa: Ze wszystkich komentarzy tylko Ty potrafiłeś trafnie ocenić. Przyczepiają się
@Kismeth: Żadnej próby (usiłowania) zabójstwa tam nie będzie.
Gość dźgał drugiego w dupę. Trudno w takim wypadku przyjąć, że miał zamiar zabicia go (gdyby miał taki zamiar to waliłby w kluczowe organy lub głowę).

Dostanie wyrok za średni uszczerbek na zdrowiu (chociaż to finalnie zależy od tego jak długo ofiara będzie się leczyć).

Chociaż po cichu mam nadzieję, że Paweł jednak dostanie karę bezwzględnego pozbawienia wolności.
Najlepsi są ci idioci którzy odciągają gościa który praktycznie już spacyfikował atakującego


@Horaccy: nie wiem czy ktos nie pisal ale spermiarze na pelnej. Slysza krzyk rozowej i ich honorem jest robic to co ona powie. #!$%@? ze sytuacja powazna, po co rozeznanie.. Leciec jak #!$%@? bo ksiezniczka krzyczy.. Takie mam wytlumaczenie dlaczego to zrobili bezmyslnie..
Na obronę "ochrony" i innych odciągających trzeba jednak dodać, że tam był taki rozpiździel, że nikt chyba nie wiedział co jest grane; do tego ta baba drąca ryja jak zawsze w takich sytuacjach. Nawet tutaj mimo iż mogliśmy obejrzeć nagranie kilka razy to jednak nadal trzeba to było przedyskutować, żebyśmy ogarnęli kto jest kto.