Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na wpisy naszego kochanego analnego księcia, bo miałem krótką przerwę od tyrania tergo peta. I się nie zawiodłem xDD Mitomania level 9999 xDD Sorry, że wołam, ale #legia #lechia zdementujecie, lub potwierdzicie znajomość z Rafałem Kowalczykiem? Internetowym celebrytom znanym z takich niezapomnianych dzieł jak "strapon w dupie rafatusa", czy "strapon w dupie rafatusa część 2". Nagrywał także w duecie z niejaką Marlenką- konubiną, która służyła mu głównie jako worek treningowy. Nie żeby jakoś specjalnie trenował- wczoraj pokonała go podłoga przez nokaut... To jak- znacie tego autora wybitnych dzieł sztuki nowoczesnej, czy to jak zwykle wytwory jego chorej głowy? Ja swoje podejżenia mam, ale proszę o utwierdzenie mnie w przekonaniu.
#rafatus #damskibokser #patostreamy #ojcobojca
Pobierz dyzmund - Wszedłem sobie na wpisy naszego kochanego analnego księcia, bo miałem krótk...
źródło: comment_1626594326eMLZ4sMZCdOstnyCufW2yN.jpg
  • 5
@dyzmund: Kazde slowo napisane bądz wypowiedziane ze strony analczyka w publiczny eter to rozpaczliwe wołanie o uwage i utrzymaniu pewnosci ze mimo straponów,zaszczanych gaci,bicia dziewczyny nadal jest wyjątkowym człowiekiem,owszem jest wyjątkowym ale zwierzęciem,nie ma to coś ludzkich odruchów i cech jak empatia,refleksja czy szczerośc. rafał kowalczyk to kwintesencja nieróbstwa i tępoty,prowadzi ona do upodlenia
@Dylanek666: Nie wszystko na raz- najpierw niech opanuje definicję słowa godność i honor. Bo tu ma największe problemy. Jak będzie próbował nauczyć się wszystkiego od razu, to mu się zwarcie w makówce zrobi, i będziemy mieli po małpie. I z czyjego marnego i parszywego żywota chlora będę się śmiał?