Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ytinereSSerenity: a ja kulturalnie, acz, przyznaje, lekko uszczypliwie, odpowiedziałem ze to zmyśliłem, na co ty próbowałeś dowartościować się od razu cisnąc po tym jakie to mam #!$%@? żarty ¯_(ツ)_/¯ miałem ci po tym jeszcze podziękować czy co?

@Marmite: A no tak, ty uszczypliwie możesz obrażać innych, wybacz. Nie rozumiem tylko dlaczego zdenerwowała cię uszczypliwa odpowiedź w takim razie. Przykro mi, ale na to nie ma wyłączności.

I dlaczego uważasz, że to kwestia wiary bądź nie? To już nie można zapytać o to czy żartujesz czy jednak była taka sytuacja? Zdajesz sobie sprawę jak dziwne usługi były wykonywane przez ludzkość w przeszłości? A takowe informacje mnie interesują, więc po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ytinereSSerenity: dobra, tl;dr, przestałem czytać po 3 słowach, zesrałeś się bo jesteś "bystrzakiem" który uwierzył w idiotyczną historyjkę. Lepiej uważaj na łudzi którzy będą oferować ci garnki po okazyjnej cenie 10 tysięcy zl xD elo
@Marmite: powtórz to jeszcze 20 razy, żebyś sam w to uwierzył :) masz rację, elo czy jak tam jeszcze się pisze, by być fajnym i śmiesznym, bo rozmowa nie ma sensu, nadal twoim jedynym celem jest wyśmiewanie w akompaniamencie ciętych żartów o garnkach. I dzięki, będę uważać - szczególnie w przyszłości jak będziesz takie sprzedawać.
W NASZEJ WYPORZYCZALNI MORZESZ WYPORZYCZYĆ SOBIE DWA BOBRY. USTAWIASZ WOKUŁ DŻEWA OGRODZENIE WRZUCASZ TAM BOBRY I ONI TO DŻEWO GRYZO I GRYZO AŻ SIE WYWRUCI. A NIEWOLNO IM PRZESZKADZAĆ BO ONI SOM POD OCHRONO. POTEM JAK DŻEWO SIE WYWRACA


@TripleSec:
To obszar wokół drzewa zostaje ustanowiony rezerwatem bobrów i już w ogóle nic ci nie wolno na nim zrobić.