Wpis z mikrobloga

  • 97
W sumie to ciekawie po drodze na budowę zobaczyć swoją "żonę" w objęciach kolegi z pracy. A mi jak zwykle powiedziała że jedzie do koleżanek żebym został z młodym.. Ja p------e! #zwiazki #zdrada
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 29
@Andropov jechałem z młodym dojrzeć jak postępy na budowie "wspólnego" domu, chociaż w sumie mojego bo wszystko jest na szczęście na mnie. Z dzieciakiem się nie będę zatrzymywał bo bym chyba gościa zabił a po co młody ma widzieć awanturę
  • Odpowiedz
@malox: I co teraz? przebaczysz myszce? powie że kocha cię i to był błąd, albo że wcale nic nie było, urobi dupą i dalej będziesz jej frajerem xD tak jest zawsze
  • Odpowiedz
via Android
  • 73
@PanKracy582 przecież wiedział że ma męża.. Jakoś nie wyobrażam sobie świrować do laski która jest w związku ale nie wiem, może jestem p------y
  • Odpowiedz
via Android
  • 38
@PanKracy582
To już z nim rozmawiałeś?

- k---a przecież to koleś z pracy - znamy się z widzenia

I typ jest owszem winny tak samo jak i ona. Mam taki a nie inny system wartosci i według niego patrzę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 17
@PanKracy582 a czy to trzeba zmuszać? Nie będę typa wybielał.. Wiedział że ona ma rodzinę, doskonale nas znał a mimo wszystko tak sobie podziałali że wyszło jak wyszło.
  • Odpowiedz
@malox: Typowi powinieneś podziękować, że Ci pokazał, jakim szlaufem się okazała Twoja małżonka xd Ona nie powinna pozwolić na zbliżenie się z innym facetem. A on? On nic do stracenia nie ma, a jeszcze sobie podupczy ¯_(ツ)_/¯ Taka prawda niestety.
  • Odpowiedz
Wiedział że ona ma rodzinę, doskonale nas znał a mimo wszystko tak sobie podziałali że wyszło jak wyszło.


@malox:
no tak, przytulał i już wszystko wiesz, masz ustalone

ostatni raz tłumaczę: typ nie jest nic winny, cała wina leży po
  • Odpowiedz