Wpis z mikrobloga

Akcja poszukiwawcza tego typa co zastrzelił 3 osoby to jest jakaś jedna wielka kompromitacja i farsa polskiej policji. Ten gość to jakiś menel (o ile jeszcze żyje), amator działający pod wpływem emocji, na totalnym spontanie, bez żadnego planu a policja choć stanęła na głowie to w tym przypadku jest bezradna. On powinien być już dawno znaleziony, żywy lub martwy, tak by obywatele czuli się bezpiecznie. Polska policja jest dobra w wystawianiu mandatów za picie piwa na ławce w parku, lub za nie noszenie maseczek, jeżeli dochodzi do jakiejś poważniejszej sprawy, gdzie trzeba się wykazać to są bezradni jak dzieci we mgle. Chociaż czy to można nazwać poważną sprawą? Nie do końca bo tak jak napisałem wyżej- ten morderca to amator, nie jakiś tam profesjonalista. On nie wie do końca co robi i działa chaotycznie.

#polska #policja
  • 13
@XpXp: To idź i znajdź. Pokaż tym patałachom jak się to robi. Przecież to jest zajebiście proste, sam to napisałeś.
A nie, sorry. Ty jesteś tylko kolejnym zakompleksionym wykopowym ekspertem od wszystkiego, który w dupie był i gówno widział. Nic nie potrafisz, na niczym się nie znasz, ale o wszystkim masz najwięcej do powiedzenia. Musisz mieć zajebiste kompleksy, że aż musiałeś wysrać wpis na ten temat. Dobrze że są na wykopie
@pogromca_idiotow: Czy fakt że się na czymś nie znam zabrania mi wyrażać swoją ocenę/opinię? Czy jeżeli nie jestem posłem to nie mogę oceniać działań partii rządzącej/opozycyjnych? Czy jeżeli nie jestem trenerem to nie mogę ocenić iż występ reprezentacji Polski na euro był cieniutki? Twój tok myślenia jest bez sensu.
@pogromca_idiotow: Posłuchaj, gówno mnie obchodzi jakie policja podejmuje czynności, nie ma to dla mnie znaczenia. Gość powinien być już dawno złapany a w jaki sposób to powinni zrobić to już nie moja brocha. Dla mnie liczy się aby policja miała szybką skuteczność właśnie w takich sytuacjach jak ta.