Wpis z mikrobloga

Przecież egzaminy na klasztornej powinny być #!$%@? nielegalne. Ogarnijcie tego szatana : Jednokierunkowa, przejazd tramwajowy, jakieś #!$%@? zwężenie podjazdy i zjazdy z górki / pod górkę, znaki stop i uwaga - Gwóźdź programu, widzicie te znaki poziome na drodze? TO SĄ CAŁKOWICIE ZMYTE XDDDD NIE WIDAĆ, A NA EGZAMINIE CHŁOPY WYMAGAJĄ ŻEBY NA NIC NIE NAJECHAĆ, ja nie widzialem z przodu #!$%@? linii stop, wszystko na czuja trzeba robić.

I nie, nie oblałem egzaminu bo dopiero mnie czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak widzę takie coś to mnie krew zalewa.

#grudziadz #zalesie #prawojazdy
ActiZ - Przecież egzaminy na klasztornej powinny być #!$%@? nielegalne. Ogarnijcie te...

źródło: comment_1626537064kAqbJfaCvaixJbWLSvW0lQ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@DarkZizi: To chyba jedyna perełka z miasta na której #!$%@?ą, mój miły pan instruktor powiedział, że większość ma tam problem z jazdą.
Zdenerwowalem się bo dotychczas szło mi super, a dzisiaj mnie wywiózł na taki rejon. W sumie dobrze, dopracowane przed egzaminem i jakiś cham mnie specjalnie nie uwali.
  • Odpowiedz
  • 0
@ActiZ w sumie to tam za pierwszym- drugim razem wygląda trochę dziko, ale aż tam źle nie jest. Zwłaszcza że tramwaje teraz nie jeżdżą.
  • Odpowiedz