Wpis z mikrobloga

ale się d----------z, masakra.


@seekerx1: Przestań, nie d---------m się, po prostu uwielbiam koziołków matołków, którzy sapią przez internet.
Aż nogami przebieram z niecierpliwością co ten rycerzyk-przygłupek dalej wymyśli, trociny i smarki w głowie, więc pewnie niewiele wymyśli, ale dajmy mu sznsę, nie wolno nikogo na starcie przekreślać
---
PS. A paznokcie ładne, cukierkowe
  • Odpowiedz
Jedyną osobą która się sapie, to jesteś Ty. On Ci tylko wyjaśnił że jesteś pretensjonalny, a na moje oko to wylewasz jakieś swoje frustracje XD


@seekerx1: To szlachetne, ze go bronisz, no przecież musi być rewanż bo wypiął pierś w twojej obronie.
Wiesz kiedyś ogladałem film, gdzie dziewczyna mówiła o życiu w Anglii i co chwila brała dłonie do twarzy, było coś w tym strasznie sztucznego, cos nie pasowało w tych ruchach
Spojrzałem na komentarze a tam "piękny kolor kochana" "kto ci zrobił te tipsy kochana"
Wiec nie był to merytoryczny opis życia w UK a zwykły filmik z nakierowaniem na
  • Odpowiedz
Podziwiam Cię, że chce Ci się tak angażować w moje paznokcie. Wystarczyło przescrollować dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba że szukasz poklasku, ale narazie się kompromitujesz.


@seekerx1: wow, masz duże ego, skoro uwazasz, ze cały czas toczy się dyskusja o twoich pazokciach
Oczywiście, ze mogłem przeskrolować dalej, ale co mi szkodzi powiedzieć w żenującej sytuacji, ze jest żenująca
Nie można emocji tłumić bo to nie zdrowo.
  • Odpowiedz