Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Sobota, 17 lipca 2021. Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi. Słońce wstało dziś o 04:34. Świecić będzie 16 godzin i 36 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:10. Ciemna noc zapadnie o 23:22, ale gwiazd można wypatrywać od 22:01.
  • 20
Dzień dobry, przez poranne wstawanie do pracy trochę rozwaliłem swój zegar biologiczny, ciekawe kiedy uda mi się go unormować. Dziś miałem w planach jeziorko ale pogoda nie sprzyja. Miłego dnia i pysznej kawy!!

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Jakby ktoś szukał dobrego filmu do obejrzenia w kinie (ostatni raz my byliśmy rok temu ( ͠° °)) to polecam zobaczyć "Na rauszu", póki jeszcze grają go w kinach. Świetna historia, świetny Mads Mikkelsen, idealny na otwarcie sezonu (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Hej Ptysie!
Spadłam z kanapy w trakcie spanka i boli mnie wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

U somsiadow nie słychać pieska od jakiegoś czasu i zżera mnie ciekawość co się stało. Smutno tak jak go nie słychać, mam nadzieję, że tylko jest na wakacjach u babci razem z ich dzieciakami.

Dzisiaj dzień sprzątania, a wieczorem lenistwo! Trzymajcie się tam Totoafrykany, miłego dnia!
@slabehaslo zasadziliśmy sobie brzozę i każdy się pyta co to jest? Na co ja im opowiadam właśnie że to jest brzoza smoleńska.
A ten pieniek służy do mocowania suszarki z praniem albo oparcie dla roweru a dla wszystkich ciekawych jest to Światowid ( ʖ̯)
To kupiona na allegro świeca ogrodowa. Bardzo fajne i klimatyczne szybkie ognisko
źródło: comment_1626557696r5qCrTJL1Z1wLATQ4LbLNP.jpg
@wynalazek_one: melduję, że u nas chmurki :c ale czyste niebo było dwie godzinki temu, spacerowałem i była wspaniała półnia księżyca (ʘʘ)

A ten pieniek służy do mocowania suszarki z praniem albo oparcie dla roweru a dla wszystkich ciekawych jest to Światowid ( ʖ̯)

to taki bóg uniwersalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sobie siedzicie i czilujecie w ogródku?