Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad lvl 27 osoba która chwali się że jeździ na imprezy autem wali w gaz i wraca autem do domu bo przecież ma blisko xD a nawet ludzi rozwozi. Jak to usłyszałem to już wiedziałem że jest cymbalem xD mam nadzieję że trafi kosa na kamień
Sąsiad magister inżynier kretyn
  • 27
  • Odpowiedz
@przemo25osw: @pawel_je:
nie wiedziałem że tak można. Pisze zawiadomienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwa lata temu zgłosiłem że grożono mi pobiciem i nożem to pan policjant sporządził notatkę i powiedziała, że jakby coś się działo to przychodzić albo dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DROPTABLEusers: myślę że to dlatego że Polacy nie mają umiaru i że strasznie #!$%@?. Ostatnio
  • Odpowiedz
@Wampist: wiesz, na pewno wszystko zależy od milicjanta do którego taka sprawa trafi. Jeden podejdzie jak do wyzwania, a drugi i trzeci będzie już miał cię dosyć na wstępie. W każdym razie warto zgłosić, skoro dzieje się to cyklicznie. Ja w tamtym przypadku z kolegami, wiedzieliśmy , że tak to wygląda każdego dnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wampist: przecież jak ktoś Ci grozi pobiciem i znasz jego dane i masz dowody to idziesz do adwokata i piszesz pozew cywilny. Lol. A jak policja nie wszczyna postępowania to pisemną odmowę z nazwiskami policjantów plus masz papier, że zglaszaleś
  • Odpowiedz
@Wampist: kiedyś nie dojedzie #!$%@? siebie przechodnia i pasażerów ¯\_(ツ)_/¯
a to wszystko w ramach oszczędzania 50 pln na taksówkę
zakazy i nakazy nie biorą się znikąd
  • Odpowiedz